Oto rozwiązanie jak zdobyć lawinę niekończących się kontaktów

Czy wiesz jak dotrzeć do nieograniczonej ilości klientów lub partnerów w biznesie sieciowym? Wiesz w jaki sposób przyciągnąć głodny tłum?

Jak zapewne wiesz już, od około 10 lat zajmuje się marketingiem internetowym. Prowadziłem kilka blogów w tym www.gurtowscy.pl, poza tym stworzyłem dziesiątki szkoleń i kursów oraz jestem autorem książki na temat blogowania. W tym czasie pomogłem kilku tysiącom osób w ich rozwoju, w marketingu internetowym. Czy to co pokazuje i uczę działa? O tak, wiele razy zdobywałem prestiżowe wyróżnienia i wygrywałem konkursy, w których liczyła się największa sprzedaż.

 

Już od samego początku, gdy dopiero stawiałem swoje pierwsze kroki w marketingu internetowym wiedziałem, że kluczem jest posiadać jak największą listę potencjalnych klientów. Wtedy prawie nic nie potrafiłem, nie wiedziałem jak się stawia prawidłowo strony internetowe, nie miałem pojęcia jak robić kampanie sprzedażowe, po prostu wielu rzeczy nie umiałem. Wiedziałem jednak, że gdy będę miał na swojej liście mailingowej wiele osób, to nawet moje nieudolne próby będą przynosiły rezultat. Rzeczywiście tak było, bo jako osoba kompletnie „świeża” wygrałem konkurs na najskuteczniejszego sprzedawce internetowego w programie partnerskim „Miasta Szkoleń”.

 

Nie wiele wiedziałem i umiałem, ale już wtedy nauczyłem się budować listę kontaktów i to zaowocowało. To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że ta umiejętność jest najważniejsza, niezależnie co będę chciał dalej robić. Wyszlifowałem więc budowanie listy kontaktów do perfekcji. To z kolei zaowocowało 10 fantastycznymi latami w moim życiu. Niezależnie co bym miał ochotę zaoferować, to zawszę znajdę wielu chętnych. To działa również programach partnerskich i marketingu sieciowym. Dziś przyłączając się do współpracy w ramach marketingu sieciowego mam ogromną listę osób wstępnie zainteresowanych współpracą ze mną, a ta lista każdego dnia rośnie.

Czy Ty masz problem z budowanie listy kontaktów?

Przez wszystkie lata zauważyłem jeden największy problem, który niweluje wszystko. Wiele osób ma problem z budowaniem listy kontaktów. Nie dojdzie do sprzedaży jeśli sprzedawca nie potrafi dotrzeć do potencjalnych klientów. Nie zbuduje się ogromnej organizacji w marketingu sieciowym jeśli osoba nie potrafi budować listy kontaktów. Tak naprawdę nie zbuduje się nawet małej organizacji w marketingu sieciowym jeśli się tego nie potrafi.

 

Niestety większość osób właśnie w tym miejscu ponosi porażkę. Nie wiedzą jak to zrobić i nie potrafią pójść na przód. Próbują, i uczą się coraz to nowszych rzeczy, gdy tymczasem brakuje tylko jednego, ale ogromnie ważnego elementu – umiejętności budowania listy kontaktów. Na nic się zdadzą wszelkie szkolenia z efektywności, tworzenia kampanii, zamykania sprzedaży i tym podobne jeśli nie ma się zwyczajnie listy kontaktów. Od tego absolutnie trzeba zacząć. Ten element trzeba dopracować do takiego stopnia, aby nie sprawiał Ci absolutnie żadnego problemu, bo nawet jak nie będziesz miał umiejętności w innych elementach, to i tak będziesz mieć efekty i zarobisz pieniądze. Mówię to na podstawię obserwacji i przede wszystkim własnego doświadczenia.

Co jeśli się tego nie nauczysz w pierwszej kolejności?

Absolutnie nic się nie wydarzy, prawdopodobnie stracisz tylko mnóstwo pieniędzy i bardzo dużo bezcennego czasu. Zdenerwujesz się tylko i stwierdzasz, że to nie działa, albo, że to nie dla Ciebie. Tym czasem tylko jeden element dzieli Cię od efektów i zarabiania pieniędzy, lub zwielokrotnienia efektów i pomnożenia tego co już obecnie zarabiasz. Tylko jeden! Jednak jeśli nie weźmiesz się za niego w pierwszej kolejności, to prawdopodobnie zrezygnujesz. Wielu tak robi obwiniając często innych za swoja porażkę, a wystarczyło nauczyć się budować listę kontaktów.

Wiem jak zrobić Ci dobrze

Znam ten ból od podszewki bo pracuje z klientami już od dekady i wspólnie to przerabiamy. Osobiście znam dziesiątki fantastycznych i niezawodnych sposobów na budowanie listy kontaktów. Tak dobrze czytasz – DZIESIĄTKI SPOSÓBÓW NA BÓDOWANIE LISTY KONTAKTÓW. Jest ich tak dużo, że trudno będzie je w jednym miejscu wypisać. Wszystkie są bardzo skuteczne, a co najważniejsze dadzą Ci w końcu możliwość na to aby zarabiać pieniądze lub zwielokrotnić swoje zyski.

 

Pracując z ludźmi odkryłem, że najlepiej sprawdza się gdy pracujemy ramie w tamie i osobiście pokazuje co kliknąć, gdzie i co wpisać aby wszystko uruchomić. Najlepiej jak jest to przeprowadzane na żywo. Internet daje niesamowite możliwości, bo nawet gdy mieszkasz kilka tysięcy kilometrów ode mnie to nie stanowi to żadnego wyzwania. Najefektywniej działają warsztaty internetowe, na których spotykamy się i robimy to razem. Na takich warsztatach prowadzę Cie przez wszystko za rękę, więc nawet jak nie jesteś techniczny, to poradzisz sobie ze wszystkim z dziecinną łatwością. Już po pierwszym naszym spotkaniu będziesz miał pierwsza listę kontaktów i będziesz w końcu mógł zarabiać prawdziwe pieniądze.

 

To co oferuje jest jedyne w swoim rodzaju. Większość osób oferuje nagrania video, e-booki, kursy itp. Niektórzy dają ogromną wartość, ale mimo wszystko brakuje podstawowego elementu, wspólnej pracy, gdzie będziesz prowadzony za rękę. To co ja oferuje wymaga ode mnie dużo większej pracy niż tylko nagrania materiału video, bo wymaga to ode mnie zaangażowania się w 100% na tym abym na żywo pomógł Tobie. Jednak wiem, że to na 100% zadziała, a o to mi właśnie chodzi, zależy mi na Twoich rezultatach i wynikach.

W końcu poczujesz satysfakcję

Do perfekcji opanujesz wiele sposobów na budowanie listy kontaktów. Poznasz dziesiątki metod i wybierzesz te, które będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Od pierwszego dnia zaczniesz mieć efekty, a to od razu zaowocuje pozyskaniem klienta, sprzedażą, czy pozyskaniem partnera do współpracy w marketingu sieciowym. W końcu poczujesz, że Ty też potrafisz i że teraz możesz wszystko osiągnąć, nie ma dla Ciebie barier. Internet stanie się dla Ciebie przyjacielem, który przyniesie Ci wiele dobrego. Czy tego właśnie chcesz? Czy chcesz być zwycięzcą? Chcesz poczuć to, że możesz wszystko i nic już Cie nie powstrzyma? Nie czekaj już dłużej, tylko już teraz dołącz do Akademii Budowania Listy Kontaktów.

Jak to będzie wyglądało i jaka jest inwestycja?

Będziemy spotykać się raz w tygodniu na sesji warsztatowej za pomocą internetu. Korzystamy do tego z programu Zoom, dzięki czemu będziemy się wszyscy widzieć i słyszeć. Co najważniejsze w trakcie spotkania Ty możesz udostępnić ekran, abym ja mógł Cię poprowadzić nawet w najtrudniejszych rzeczach.

 

Na każdym spotkaniu warsztatowym będziemy przerabiać jeden sposób na budowanie listy kontaktów. Będziemy to robić na żywo, tak więc po każdym spotkaniu będziesz mieć już tworzoną listę kontaktów, a co najważniejsze będziesz mieć gotową receptę na budowanie listy w zaciszu własnego biura (domu).

 

Każde warsztaty będą nagrywane, a Ty będziesz mieć nieograniczony dostęp do nagrań, tak aby w razie czego można było w dowolnym momencie wrócić do szkolenia. Dzięki temu nawet jak z jakiegoś powodu nie będzie Cię na żywo podczas warsztatów to z łatwością poradzisz sobie z zadaniami, które realizowaliśmy podczas sesji warsztatów.

 

Stawiam na praktykę, bez zbędnego owijania w bawełnę. Każde pojedyncze szkolenie to będzie do perfekcji opanowana jedna metoda na budowanie listy kontaktów. Mógłbym sprzedawać to pojedynczo i za każdą metodę, czyli za każde szkolenie trzeba by było zainwestować od 100 zł nawet do kilku tys zł. To i tak byłaby najlepsza inwestycja, bo każde szkolenie przyniesie Tobie setki, albo tysiące nowych kontaktów. Co to oznacza? Dzięki temu zarobisz dużo, dużo więcej.

 

Sesji warsztatowych w ciągu jednego miesiąca będzie 4 albo nawet 5, ale Ty nie zapłacisz za to kilku tysięcy zł, nie wyniesie Ciebie to też 1 tys. zł, a nawet 500 zł. Teraz uwaga bo dostęp do Akademii Budowania Listy Kontaktów to inwestycja tylko 197 zł, ale teraz otrzymasz dostęp za zaledwie 67 zł. Przy okazji zgarniesz w bonus w postaci ekskluzywnego szkolenia wartości 497 zł.

Akademia Budowania Listy Kontaktów to spotkania co tydzień na żywo za pomocą programu Zoom. Każda sesja warsztatów będzie nagrana, a Ty będziesz mieć nieograniczony dostęp. Twoja inwestycja to jedynie 197  67 zł, jednak tylko do 11 lipca Twoja inwestycja wyniesie jedynie 67 zł , i zgarniesz całą pulę bonusów

Co otrzymasz GRATIS?

Wyższa Szkoła Biznesu Internetowego

Twój biznes internetowy jest w zasięgu ręki. Możesz za chwilę sięgnąć po niego i go uruchomić. Ja poprowadzę Cię „za rączkę” i przyłożę wszelkich starań abyś uruchomił wszystko tak jak trzeba.

497 zł

Dochodowy Blog*

65 nagrań video podzielone na kolejne tematy. Dzięki temu zaawansowanemu kursowi stworzysz od podstaw profesjonalnego i dochodowego bloga. Prawdopodobnie to najlepszy kurs o blogowaniu na rynku

1997 zł

Bonus dostępny tylko przy zakupie rocznym.

Promocja urodzinowa!

Blogowskaz*

Książka, którą stworzyliśmy to jest mapa, którą będziesz trzymać w ręku, a poprowadzi Cię ona od zera do profesjonalnego bloga. Będzie on dla Ciebie zarabiać pieniądze i dawać znacznie więcej korzyści. Książka zawiera nie tylko samą treść pisaną, ale też zdjęcia i screeny, które znacznie ułatwią Ci pracę nad swoją stroną. Poprowadzimy Cię “za rękę” przez wszystkie trudy związane z założeniem i prowadzeniem bloga. Dołożyliśmy wszelkich starań abyś ze wszystkim poradził sobie z dziecinną łatwością.

47 zł + przesyłka 15 zł

Bonus dostępny tylko przy zakupie rocznym.

Promocja urodzinowa!

Konsultacje 2 godziny*

Przeprowadzę z Tobą indywidualne konsultacje przez 2 godziny. Będziemy pracować wtedy nad rozwojem Twojego biznesu. Godzina indywidualnych konsutacji to inwestycja 500 zł. Ty otrzymaz gratis 2 godziny indywidualnych konsultacji.

1000 zł

Bonus dostępny tylko przy zakupie rocznym.

Promocja urodzinowa!

Czy to ma sens?

Natychmiastowe rezultaty

Nie musisz czekać na pierwsze efekty w nieskończoność, bo rezultat w postaci zbudowanej listy kontaktów będziesz mieć od razu.

Globalne działanie

Nie ważne gdzie mieszkasz, bo dzięki internetowi nauczę Cię wszystkiego w taki sposób jakbyśmy siedzieli obok siebie.

Korzyści finansowe

Nic tak skutecznie nie przekłada się na zarabianie pieniędzy jak umiejętność tworzenia listy kontaktów. Teraz wszystko jest możliwe.

Niezwykle łatwe

Dzięki temu, że podczas warsztatwó będę Cię prowadzić za rękę, to ze wszystkim poradzisz sobie z dziecinną łatwością.

Nieograniczone kontakty

Już nigdy nie stwierdzisz, że masz problem z listą, lub, że brakuje Ci klientów. Poznasz metody dzięki którym dotrzesz do nieskończonej ilości ludzi.

Nowe osoby każdego dnia

Codziennie nowi klienci? Codziennie nowe osoby w marketingu sieciowym? Tak! Od teraz masz właśnie takie korzyści i to każdego dnia.

Dołącz Teraz Do Akademii Budowania Listy Kontaktów

akademia budowania listy kontaktów

Lub wybierz pełny dostęp od razu

Dostęp miesięczny 67 zł
+ bonus o wartości 497 zł

Dostęp roczny
Jednorazowo 497 zł
Ponad 50 % taniej + bonusy o wartości 3 541‬ zł

Już Teraz wznieś swój biznes na wyżyny

Dzieli Cię od tego tylko jeden mały krok... Który pakiet wybierasz?