Tutaj Jest Metoda zarabiania pieniędzy, która dotąd nie zawiodła ani razu!

Zdobądź ponad 1000 potencjalnych klientów już w ciągu pierwszych 30 dni

Pamiętam gdy w roku 2010 zacząłem budować swoją pierwszą listę mailingową. Wtedy jeszcze praktycznie nic nie umiałem jeśli chodzi o marketing internetowy. Założyłem swoje konto w autoresponderze i zacząłem budować listę mailingową. Była to bardzo prosta, ale przy tym skuteczna metoda budowania listy mailingowej. Każdego dnia przybywało od kilku do kilkunastu nowych osób na listę. Te osoby otrzymywały ode mnie wiadomości, w zupełnie automatyczny sposób, bo ustawiłem je wcześniej w autoresponderze. 

Po kilku dnia okazało się, że to działa, bo pozyskałem pierwszą osobę do marketingu sieciowego w ten sposób. Nie znałem wcześniej tej osoby, nawet nie miałem z nią żadnego kontaktu poza tym, że ta osoba otrzymywała wiadomości automatyczne ode mnie. To był pierwszy sukces z listą mailingową.

Kolejny sukces to była zrobiona pierwsza sprzedaż i zarobione pierwsze pieniądze przy pomocy listy mailingowej. Razem z Marcinem Oniszczukiem stworzyliśmy pierwszy produkt, którym był krótki ebook (może bardziej raport). Stworzyliśmy stronę z ofertą, która wyglądała paskudnie i podpięliśmy płatności. Na koniec wysłaliśmy mailing i stało się. Zarobiliśmy pierwsze pieniądze. Nie była to zawrotna suma, bo kilkaset złotych, ale to działa! Ten ebook w późniejszym etapie sprzedaliśmy jeszcze kilkaset, jak nie kilka tysięcy razy.

Dzięki liście mailingowej pozyskiwałam osoby do marketingu sieciowego i sprzedawałem własne produkty. Zacząłem się zastanawiać jak jeszcze można zarabiać dzięki liście mailingowej? Odkryłem wtedy programy partnerskie i afiliację. Okazało się, że to świetny sposób, nie potrzebujesz mieć swojego produktu, ani nie musisz tworzyć strony z ofertą, aby zarabiać. Dzięki liście mailingowej w zasadzie natychmiast możesz zarabiać w programach partnerskich i to jest piękne.

Obecnie nie wyobrażam sobie skutecznej pracy zdalnej bez listy mailingowej. Na swoje listy w ciągu kilku lat pozyskałem łącznie ponad 100 tys osób. Dzięki liście mailingowej utrzymuję siebie i rodzinę już od wielu lat. Mogliśmy przeprowadzić się do pięknego domu z dużym ogrodem. Razem z żoną działamy w marketingu sieciowym i dzięki liście mailingowej zarabiamy już niezłe pieniądze, od firmy dostaliśmy zupełnie nowe, luksusowe auto i mamy sponsorowane ekskluzywne wycieczki. 

Bywają w życiu takie sytuacje, że nagle potrzebujesz większej gotówki. Wiem, bo mi to często się zdarzało. Wiesz co wtedy robiłem? Wysłałem mailing do swojej oferty, lub do oferty w programie partnerskim i te pieniądze szybko zarabiałem. W jeden dzień można bez problemu zarobić kilka tysięcy, gdzie w normalnej pracy zajęłoby to nawet kilka miesięcy. W ten oto sposób szybko zarobiliśmy na zorganizowanie wesela, które zaplanowaliśmy w dosłownie miesiąc.

Czy Ty też masz któryś z tych problemów?

Najczęstszym problemem z jakim zmagają się ludzie to za mało klientów lub osób, które mogą zaprosić do marketingu sieciowego. Często słysze takie stwierdzenia jak:

“Nie mam komu sprzedawać”

“Nie mam komu pokazać planu marketingowego”

“Nie wiem skąd brać ludzi”

“Mam za mało klientów”

Czy to również dotyczy Ciebie? Niestety bez listy mailingowej nic się nie wydarzy, nie zrobisz sprzedaży, nie pozyskasz ludzi do marketingu sieciowego i nie zarobisz. 

Kierując ruch bezpośrednio na ofertę np z reklamy lub bloga to sprzedaż będzie znikoma. Niewielu klientów decyduje się od razu na dokonanie zakupu. Większość musi “dojrzeć” do oferty i dopiero za 3, 4 czy piątym razem decydują się dokonać zakupu. To oznacza, że para idzie w gwizdek, czyli większość ruchu jaki przekierujesz na stronę z ofertą po prostu przepadnie.

Jeśli jednak zaczniesz we właściwy sposób, czyli najpierw zapiszesz ludzi na listy mailingową, to zwiększysz skuteczność nawet o 2 tys razy! Co oznacza, że na 200 osób, którzy zobaczą ofertę zamiast pozyskać jednego klienta, to pozyskasz ich 20. Jeśli sprzedajesz coś za 100 zł, to zamiast zarobić jedynie 100 zł, przy 200 potencjalnych klientach, to zarobisz co najmniej 2000 zł. Jeśli zastosujesz tunel sprzedażowy, to nawet znacznie więcej. 

Oto co konkretnie zyskasz dzięki Akademii

Zorganizowałem Akademię Budowania Listy Mailingowej. Podczas zajęć nauczysz się budować listę mailingową, dzięki czemu zwiększysz swoje zyski już w pierwsze 30 dni od startu akademii.

Całe szkolenie składa się aż z 15 warsztatów na żywo przez internet. Na każdym warsztacie będziemy wdrażać kolejne rzeczy, dzięki którym będziesz budować listę mailingową.

Gwarantuję Ci, że już w pierwszym miesiącu szkolenia zbudujesz listę mailingową na co najmniej 1000 osób. Oznaczać to będzie dla Ciebie 1000 nowych potencjalnych klientów, którzy kupią od Ciebie produkt lub usługę. Jeśli działasz w programach partnerskich, to pozyskasz 1000 potencjalnych klientów, dzięki którym zarobisz prowizję. Natomiast gdy działasz w marketingu sieciowym, to pozyskasz 1000 nowych potencjalnych partnerów biznesowych. A to dopiero początek.

Raz na zawsze skończą się Twój problem z brakiem klientów. Po zakończeniu kursu będziesz mieć potężną listę mailingową i przede wszystkim bezcenną umiejętność budowania listy mailingowej. Dzięki temu w ciągu jednego roku zarobisz kilkadziesiąt, a może nawet kilkaset tys zł.

Stworzysz własny kanał komunikacji z częścią grupy docelowej, która zapisze się do Ciebie na listę. Nic nie ma takiej skuteczności jak wysłany mail. Możesz mieć tysiące fanów na Fanpage, lub dziesiątki tysięcy followersów, ale co z tego? Konkretne i wymierne korzyści przyniesie Ci tylko lista mailingowa. 

Jednym kliknięciem dotrzesz do tysięcy osób ze swoją wiadomością. Dzięki temu jeśli masz coś do przekazania np chcesz zaprosić jak najwięcej osób na prezentację to mailing pozwala Ci jednym kliknięciem zaprosić tysiące osób. Obdzwonienie tylu osób zajęłoby ponad tydzień, dzwoniąc od rana do wieczora. 

Wysyłając wiadomości do swoich subskrybentów nawiązujesz z nimi relację, która na obecną chwilę jest konieczna. Po prostu te osoby znają Cię. Wyobraź sobie sytuację, że wprowadzasz nowy produkt w swoim sklepie. Tworzysz kilka wiadomości, a z reguły wystarczą tylko trzy. W tych wiadomościach przygotowujesz swoich subskrybentów na premierę nowego produktu, wzbudzasz w nich zainteresowanie. Ostatecznie piszesz do nich wiadomość z linkiem do strony sprzedażowej produktu. Jeżeli klient Cię zna i ufa, od razu możesz uzyskać dużą sprzedaż zaraz po premierze. Za każdym razem, gdy będziesz chciał coś sprzedać wystarczy wysłać email, a na pewno będziesz miał sprzedaż, ponieważ osoby do których piszesz znają Cię. 

Już wiesz, że lista mailingowa ma duże zastosowanie. Lista jest niezbędnym narzędziem w biznesie, dzięki któremu zbudujesz relacje ze swoimi klientami. Idzie za tym także zwiększenie sprzedaży. Najpiękniejsze jest to, że w mailach możesz sprzedawać nie jednorazowo, ale wielokrotnie kolejne produkty. Przecież lista jest Twoja, a oferty możesz wysyłać przez kolejne miesiące i lata. Najwięcej zysku przez kolejne lata przyniosą Ci powracający klienci, których dzięki Akademii Budowania Listy Mailingowej pozyskasz. 

Lista mailingowa daje Ci stabilność. Masz swoje audytorium, do którego jednym kliknięciem dotrzesz za pomocą internetu. Nawet gdy na świecie będą szaleć różne wirusy, lub kryzys dopadnie świat i nastąpi załamanie rynku, to lista mailingowa pozwoli Ci stabilnie zarabiać w każdych warunkach. Jeśli z jakiegoś powodu postanowisz zmienić branżę, to dzięki liście mailingowej zrobisz to szybko i zaczniesz błyskawicznie zarabiać pieniądze.

Oto co możesz teraz zrobić

Możesz bazować na bezpłatnych materiałach szkoleniowych, aby nauczyć się budować listę mailingową. Większość niestety jest już nieaktualna i po prostu się nie sprawdza przynosząc marne rezultaty. Przez to stracisz mnóstwo czasu i zdenerwujesz się brakiem efektów. Być może stwierdzisz nawet, że Ty się do tego nie nadajesz, albo, że to nie działa.

Czy stać Cię na szukanie rozwiązań, na własną rękę? Czy lepiej jest skorzystać doświadczenia kogoś, kto doskonale wie jak to robić i może poprowadzić Cię za rękę, i Ci w tym pomóc? Pomyśl, czy gdybyś chciał wspiąć się na najwyższą górę, to wolałbyś porady osób, które nigdy nie wspinali się? Czy wolałabyś pójść na szczyt z kimś, kto był już tam wielokrotnie i ma wieloletnie doświadczenie? 

Opracowałem dla Ciebie plan, który pozwoli Ci zdobyć co najmniej 1000 osób na liście mailingowej już w 30 dni

Pomyśl teraz jak fantastycznie będziesz się czuć mając co miesiąc ponad tysiąc nowych potencjalnych klientów. Poczujesz komfort, bo skończą się Twoje wszystkie problemy. Dotrzesz ze swoim rozwiązaniem do bardzo dużej ilości ludzi. Zaczniesz działać na wielką skalę i dzięki temu Twoje zyski zwiększą się w znacznym stopniu.

W książce “Bogaty albo biedny, po prostu różni mentalnie” autor mówi wprost, że aby dojść do większych pieniędzy, trzeba działać na większą skalę. To jest całkowicie logiczne, bo mając 100 klientów, a 200 klientów miesięcznie, to zarobisz więcej mając 200 klientów. W marketingu sieciowym zarobisz więcej mając większy zespół. Lista mailingowa jest na to najlepszym sposobem. W momencie, gdy opanujesz do perfekcji budowanie listy mailingowej, już nic, nie będzie takie samo.

Akademia Budowania Listy Kontaktów to:

Jest to aż 15 warsztatów na żywo przez internet, na których będziemy praktykować budowanie listy mailingowej. Za każdym razem w 100% sprawdzone praktyczne działanie, bez zbędnego lania wody. Gwarantuje Ci efekty już w pierwszym miesiącu.

Podczas pierwszego warsztatu wybierzemy i założymy dla Ciebie najlepszy autoresponder. Skonfigurujemy wszystkie ustawienia i przypiszemy autora maili. Stworzymy pierwszą listę mailingową i utworzymy kolejkę maili follow-up. Będziesz miał gotowe narzędzie do budowania listy mailingowej i zarabiania pieniędzy.

Na drugich warsztatach stworzymy Tobie magnes do zapisu na listę. Stworzysz idealną zachętę do zapisu na listę, która będzie atrakcyjna dla wszystkich osób, w Twojej grupie docelowej. Stworzymy też okładkę 3D dla Twojego Lead Magnetu. Będziesz mieć coś co przyciągnie na Twoja listę mailingową tysiące osób. 

W trakcie trzecich warsztatów stworzymy stronę przechwytującą, której nikt się nie oprze. Poznasz najważniejsze elementy strony przechwytującej, które zwiększają jej skuteczność. Po tych warsztatach będziesz mieć stronę do zapisu na listę, która będzie miała skuteczność na poziomie 30%  40% lub więcej.

Na czwartych warsztatach nauczysz się budować listę mailingową za pomocą bloga. Zrobimy z Twojej strony internetowej istny generator listy mailingowej. Utworzymy wszystkie potrzebne formularze zapisu. Zaprojektujemy banery. Uszczelnimy Twoją stronę tak, że mysz się nie prześlizgnie. Twój blog będzie budował Tobie listę mailingową 24 godziny na dobę.

Podczas piątych warsztatów zbudujesz listę mailingową za pomocą Facebooka. Poznasz wszystkie darmowe sposoby na budowanie listy dzięki Facebookowi. 

Szóste warsztaty pozwolą Ci budować listę mailingową w ekspresowym tempie za pomocą reklam na Facebooku. Wybierzemy Tobie grupę docelową z chirurgiczna precyzją, aby reklama była ultra skuteczna. Ustawimy reklamę która automatycznie będzie budować Ci listę mailingową. Twoja lista będzie rosła dynamicznie i będzie się zwiększać z każdą godziną.

W trakcie siódmych warsztatów poznasz mało znane, ale niesamowicie skuteczne sposoby budowania listy mailingowej za pomocą OLX. 

Na ósmym warsztacie zbudujesz listę mailingową dzięki Google Ads. Dzięki tej metodzie dotrzesz do setek tysięcy osób w krótkim czasie. To jest niesamowicie efektywny sposób na budowanie listy mailingowej.

Podczas dziesiątych warsztatów będziesz już dysponować pokaźną listą mailingową, ale po tych warsztatów zaczniesz budować listę za pomocą portalu Linkedin. Dzięki temu Twoja lista mailingowa będzie najwyższej jakości, co przełoży się na skuteczność Twoich sprzedaży, czy rekrutacji w marketingu sieciowym.

Dziesiąte warsztaty pozwolą Ci budować listę mailingową dzięki wpisom gościnnym na różnych blogach i serwisach. Ta metoda budowania listy pozwoli Ci skutecznie dotrzeć do miejsc w internecie gdzie przebywają osoby w Twojej grupie docelowej.

W trakcie jedenastych warsztatów Twoja lista po prostu eksploduje. W błyskawicznie krótkim czasie zdobędziesz nawet tysiące nowych osób na swojej liście mailingowej. To wszystko za pomocą zorganizowania konkursu, który wspólnie uruchomimy u Ciebie.

Na dwunastych warsztatach wykorzystamy moc YouTube. Uruchomimy Tobie kanał na tym portalu i ustawimy wszystko tak, że zacznie on dla Ciebie budować listę mailingową. 

Podczas trzynastych warsztatów zbudujesz listę mailingową dzięki współpracy partnerskiej z innymi osobami. JV, czyli Joint Venture to jeden z najlepszych sposobów na budowanie listy mailingowej. Teraz Ty zbudujesz w ten sposób super wartościową listę mailingową.

Czternaste warsztaty pozwolą Ci zacząć budować listę mailingową za pomocą marketingu szeptanego. Dobrze wiesz jak duża jest moc rekomendacji. Wolimy korzystać z produktów, czy usług, które ktoś nam poleci. Od tego momentu Ty zaczniesz czerpać z tego niezwykłe korzyści. 

Na piętnastych warsztatach zobaczysz jak budować listę mailingową poza internetem. Większość osób tego nie robi, a przecież istnieje świat i życie poza internetem. Wykorzystaj tę ogromną i niezagospodarowaną przestrzeń na budowanie listy mailingowej. 

Po tych piętnastu praktycznych warsztatach będziesz dysponować pokaźną listą mailingową. Zarobisz już dzięki niej pieniądze, a co najważniejsze będziesz miał gotowe narzędzia i systemy, które każdego dnia będą zwiększać Twoją listę o kolejne osoby. 

Jak będzie przebiegać szkolenie?

Będziemy spotykać się na żywo podczas warsztatów za pomocą internetu. Będziemy korzystać z programu Zoom, który idealnie sprawdza się przy takim projekcie. Warsztaty rozpoczną się już 18 kwietnia i potrwają przez kolejne 15 tygodni. Każde warsztaty będą nagrywane, a Ty otrzymasz dożywotni dostęp. Wszystkie nagrania i dodatkowe materiały szkoleniowe dostępne będą w zamkniętej grupie, do której otrzymasz dostęp. Dzięki grupie uzyskasz niezbędne wsparcie jeśli tylko z jakimś tematem będziesz mieć problem.

Podsumowując korzyści

  • Poznasz kilkanaście najlepszych metod na budowanie listy mailingowej
  • Zrobisz ultra skuteczną stronę przechwytującą, której nikt się nie oprze
  • Stworzysz zachętę do zapisu na listę idealnie wkomponowaną w Twoja grupę docelową
  • Zaprojektujesz profesjonalną okładkę 3D w szybki i prosty sposób (nie musisz być grafikiem)
  • Zyskasz ponad 1000 osób na liście mailingowej już w 1 miesiącu 
  • Każdego dnia zyskasz nowych potencjalnych klientów lub partnerów
  • Zwiększysz swoją sprzedaż i zarobki niemal natychmiast
  • Zbudujesz solidne źródło dochodu na kolejne lata.
  • Uzyskasz stabilność swoich zarobków nawet w kryzysie

Dlaczego klienci zszokowani są ceną Akademii Budowania Listy Mailingowej?

Zacznijmy od tego ile to tak naprawdę jest warte. Zlecenie wdrożenia systemu do budowania listy mailingowej zaczyna się od kilku tysięcy zł, a i tak ustawiają się kolejki klientów. Do tego trzeba przejść dziesiątki szkoleń, aby nauczyć się korzystać z systemu. Każde szkolenie to inwestycja od kilkudziesięciu złotych, do kilkuset złotych. Można też zainwestować w coaching jeden na jeden. Jeden dzień takiego coachingu to przynajmniej 2 tyś zł, przy bardzo dużej intensywności 7 dni powinno wystarczyć. Jak widzisz każde rozwiązanie niesie inwestycje od przynajmniej 10 tysięcy złotych. Oczywiście nie są to pieniądze wyrzucone w błoto, bo stworzenie dobrego systemu i umiejętne wykorzystanie go przyniesie co najmniej sto razy większy zwrot z inwestycji.

Jednak uczestnictwo w Akademii Budowania Listy Mailingowej nie wyniesie 10 tyś zł, to nawet nie będzie 1000 zł, mało tego zejdziemy poniżej 500 zł. Wyobrażasz to sobie, uczestnictwo w takiej elitarnej grupie, gdzie otrzymasz dosłownie wszystko aby zbudować skuteczny system i zarabiać systematycznie wiele pieniędzy będzie inwestycja mniejszą niż 500 zł?

Są właśnie uruchomione zapisy do grupy i dodatkowo możesz zgarnąć wartościowy prezent. Dla Ciebie inwestycja wyniesie zaledwie 397 197 zł. Promocja i przedsprzedaż trwa  tylko do dziś, do północy.

Dołącz już teraz korzystając z promocji, a otrzymasz do tego bonus: dostęp do Kursu Marketingu Internetowego, czyli około 100 praktycznych szkoleń o wartości 1997 zł. Dostęp do bonusów dostaniesz natychmiast. Pierwszy warsztat w ramach Akademii Budowania Listy Mailingowej odbył się 18 kwietnia ( Otrzymasz dostęp do modułu szkoleniowego).  Ale uwaga, bo do Akademii, w tak atrakcyjnej cenie możesz dołączyć tylko do dziś! Potem cena wzrośnie i bonusy znikają.

Dlaczego mam pewność, że to zadziała?

Tak jak wspominałem wcześniej, od wielu lat zajmuję się marketingiem internetowym. Do wszystkiego dochodziłem sam zupełnie od zera. Dlatego wiem doskonale czego Tobie potrzeba i jak Ci pomóc.

Już od wielu lat pomagam ludziom budować własne biznesy internetowe. Zaufało mi już wiele osób. Najwięcej radości mi sprawia, jak widzę, że Twój biznes rośnie, a Ty odnosisz sukces.

Dzięki moim metodą wiele osób zbudowało swoje listy mailingowe, nauczyło się tworzyć strony przechwytujące, sprzedażowe, tunele sprzedażowe, oferty. Wiele osób zarobiło dzięki temu swoje pierwsze pieniądze. Inni w ten sposób zwiększyli swoje zyski.

Moją misją jest pomaganie innym w marketingu internetowym. Znam się na tym i wiem doskonale jak Ci mogę pomóc. Efekty jakie uzyskują osoby, które mi zaufały pozwalają mi zagwarantować Tobie, że Ty również zaczniesz zarabiać przez internet.

Żelazna gwarancja satyfakcji

Gwarantuje jakość i skuteczność szkolenia. Nie kupujesz kota w worku, bo jeśli z jakichkolwiek powodów nie będziesz usatysfakcjonowany, to zwrócę Ci wszystkie zainwestowane pieniądze. Udzielam Tobie gwarancję satysfakcji na 30 dni. W tym czasie jeśli uznasz, że nie jest to dla Ciebie, wystarczy, że napiszesz do mnie, a ja zwrócę Tobie wszystkie pieniądze.

 

Zapisz się teraz korzystając z promocji i odbierz wartościowy bonus

397 zł

197 zł

Bonus

1997 zł

0 zł

Lub wybierz płatność kartą (PayPal)

Tylko do dziś, do godziny 23:59 możesz również skorzystać z opcji ratalnej. Zamiast inwestować od razu 197 zł możesz to rozłożyć na 3 równe raty po 69 zł. 

Tak chcę wybrać opcję ratalną 3×69 zł

FAQ

Kiedy odbędzie się spotkanie grupy?

Spotykamy się co tydzień w sobotę począwszy od 18 kwietnia, aż do 25 czerwca.

Czy otrzymam nagrania spotkań i w razie jak będę miał z czymś problem to mi pomożesz?

Tak, nagrania ze wszystkim warsztatów, które miały już miejsce są dostępne w grupie. Możesz je w każdej chwili obejrzeć i wykonać wszystkie zadania. Jeśli będziesz mieć z czymś problem to na warsztacie wrócimy do tematu, aby Ci w tym pomóc.

Czy jeśli jestem kompletnie zielony, to dowiem się jak poustawiać poustawiać to wszystko i połączyć to z autoresponderem itp.?

Tak, na spotkaniach warsztatowych będziemy przerabiać wszystkie możliwe tematy, od absolwowanych podstaw, do bardzo zaawansowanych strategii budowania listy mailingowej.

Co się dzieje w momencie, kiedy nie będę mógł być na spotkaniu na żywo?

Każde spotkanie jest nagrywane, a nagrania dostępne są w grupie. W każdej chwili można do nich wrócić i obejrzeć, nawet jeśli nie było się na żywo.

Jak często te spotkania będą się odbywać?

Spotykamy się raz na tydzień w sobotę. Każda sesja warsztatowa będzie trwać około 120 minut (w razie potrzeby dłużej). Łącznie 15 warsztatów, co daje co najmniej 30 godzin praktyki i wiedzy.

W jaki sposób będą przebiegać spotkania, czy potrzebuje coś instalować?

Spotykamy się za pomocą narzędzia Zoom. Dostaniesz prostą instrukcję jak zainstalować program, w razie problemu z instalacją służę pomocą.

Czy 197 zł to jest jednorazowa płatność, czy będzie trzeba coś więcej zapłacić?

To jest jednorazowa opłata. Wyjątkiem jest opcja ratalna, wtedy wynosi ona 3 równe raty po 69 zł.

Czy i w jaki sposób mogę zrezygnować?

Można zrezygnować w każdej chwili, w tym celu wystarczy napisać maila z informacją o rezygnacji na ten adres: [email protected]

Jak długo będą trwały sesje Akademii Budowania Listy Mailingowej?

Przewidziane jest przynajmniej 15 warsztatów na żywo. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, to zrobimy ich więcej.