Black Friday

Ta książka to praktyczny kurs Blogowania. Dzięki niej samodzielnie założysz bloga i dowiesz się jak już od samego początku go prowadzić, by przyniósł Ci dochody, których pragniesz.

Zaoszczędź tysiące złotych na specjalistów! Wszystko czego potrzebujesz to chęci, komputer i dostęp do internetu. Za chwilę możesz mieć w rękach praktyczny przewodnik, który krok po kroku poprowadzi Cię od absolutnych podstaw do profesjonalnego i dochodowego bloga.

A dodatkowo tylko teraz

gurtowscy Anna i Marcin

Posłuchaj jak to się zaczęło…

Jesteśmy małżeństwem jak każde inne. Całkiem nie tak dawno temu pracowaliśmy na etatach i tęskniliśmy za wstawaniem po godzinie dziewiątej rano oraz elastycznymi godzinami pracy.

 

Nie boimy się pracy. Szanujemy każdy grosz i uważamy, że żadna praca nie hańbi. Natomiast w każdej jednej pracy na etacie, niezależnie od dziedziny nie mogliśmy długo wytrzymać.

Brakowało nam … wolności. Wolności słowa, wolności wybierania sobie godzin na przerwy, czy wolne dni pracy, a co najważniejsze – wolności finansowej. W każdej pracy sprawdzaliśmy się oboje znakomicie. Niestety dla tych, którzy zawsze byli ,,nad nami” nie było to wcale na rękę. Z zadrości i strachu przed tym, że wygryziemy ich ze stanowisk robiły się niepotrzebne zgrzyty i jeszcze bardziej niechętnie wstawaliśmy do pracy. Dla nas atmosfera w pracy jest najważniejsza. Tuż po niej ważnym elementem, którego brakowało nam w każdej pracy u kogoś to tzw. ,,sufit finansowy”.

 

Od dziecka chcieliśmy być kimś więcej niż tylko pracownikami. W momencie kiedy się poznaliśmy Marcin miał to już wszystko za sobą. Ja pracowałam na etacie, a on siedział w domu i prowadził tzw. marketing internetowy. Prowadził też własnego bloga i miał już na swoim koncie dużo małych sukcesów w postaci skutecznie przeprowadzonych licznych kampanii sprzedażowych własnych info-produktów. Pomimo, że nigdy nie ukończył studiów – wykładał na uczelniach, sprzedawał swoje szkolenia i uczył tysiące ludzi tworzenia stron internetowych oraz budowania list mailingowych i zarabiania online. Dla mnie wtedy było to wszystko niezrozumiałe.

 

Widziałam tylko jak siedzi przy komputerze i nawet świetnie się przy tym wielokrotnie bawi, a zarabiał kilkakrotnie więcej w jeden dzień pracy , aniżeli ja pracując cały miesiąc na etacie i to od rana do wieczora. Nie miałam czasu dla dzieci przed pracą , ani po niej, gdyż trzeba było wtedy jeszcze zrobić zakupy, ugotować coś na kolejny dzień, wyprasować dzieciom i sobie ciuchy , wykąpać się i … była już północ. Tak mijały mi dni, tygodnie, miesiące. Tak opłynęły nam 3 lata wspólnego mieszkania.

 

Pewnego dnia postawiłam wszystko na jedną kartę i postanowiłam uczyć się od męża. Założyłam bloga, potem drugiego i zaczęłam budować listę mailingową według jego wskazówek oraz zaczęłam tworzyć produkty własne. Już po 3 miesiącach prowadzenia bloga – stworzyłam swoją pierwszą kampanię sprzedażową, dzięki której wygenerowałam nawet trzykrotnie większy przychód niż na etacie, który porzuciłam.

 

Od tamtej pory nasze życie to bajka. Mamy czas dla siebie i naszych dzieci zawsze wtedy kiedy chcemy go mieć. Tworzymy wspólnie bloga www.gurtowscy.pl oraz razem pracujemy w naszym domu. Mamy to co dla nas jest wolnością, czyli czas i pieniądze, które są tylko dla nas. Sami sobie jesteśmy szefami i dlatego też nieustannie rozwijamy się i doskonalimy swój warsztat pisarski oraz dokształcamy się w nowinkach marketingowych, by być na bieżąco. Nasi klienci są zadowoleni z naszych usług, gdyż dzięki temu, że pracujemy we dwoje robimy to bardzo szybko, sprawnie i mamy czas, by w każdą stronę internetową wkładać odrobinę serca.

 

Tego wszystkiego uczymy w naszej książce, a powstała ona  z myślą o tych, którzy nie mają pieniędzy na wynajmowanie ekspertów do zakładania stron www.

 

Wiemy, że dzięki tej książce dosłownie każdy będzie mógł sam stworzyć sobie swoje miejsce w sieci i zarabiać na tym co kocha. Zarabiać na swojej pasji. 

Najczęstsze powody porażki w blogowaniu

Michał Szafrański napisał “Każdy ma prawo pisać w internecie, ale nie każdy powinien to robić”. Każdy może zostać blogerem. Dostępne są takie rozwiązania, że nie stanowi to żadnego problemu. Bloga można założyć w kilka chwil, a później wystarczy pracować nad jego rozwojem. Gdyby to było takie proste to byśmy mieli samych świetnie zarabiających i znanych blogerów. Tak jednak nie jest. Wiele nowych blogów powstaje, ale po napisaniu jednego czy kilku artykułów autor rezygnuje. Niektórzy nie rezygnują, piszą wytrwale, ale wciąż nie zyskują satysfakcjonującej ilości czytelników. Jest kilka błędów w blogowaniu, które być może będą Ci znane?

 

Brak umiejętności w uruchomieniu i konfiguracji bloga. Zacznijmy od początku. Bloga najpierw trzeba założyć, skonfigurować i nadać mu profesjonalny wygląd. Większość osób tego nie potrafi, bo nigdy tego wcześniej nie robili. Teoretycznie jest dostępnych wiele kursów i poradników, które mówią jak to zrobić, ale większość jest słaba, albo stworzona niezrozumiałym językiem dla początkującej osoby. Przez to wiele osób poddaje się na samym starcie, inni tworzą stronę, która nie jest dobrze przygotowana do pracy nad nią i odstrasza czytelników.

 

Pisanie na niewłaściwy temat. Niektórzy wybierają temat dla bloga kierując się niewłaściwymi wytycznymi. Podejmują temat ze względu na modę, ponieważ inni tak robią, albo ze względu bo ktoś już prowadzi  bloga na taki temat i odniósł sukces. To jest najprostsza droga do odniesienia porażki. Źle dobrany temat, który nie będzie współgrał z autorem bloga spowoduje, że tworzenie artykułów będzie szło jak krew z nosa. Z drugiej strony jak wybierzesz właściwie temat to treść będzie płynąć z Ciebie niczym potok w bystrym strumieniu.

 

Brak umiejętności w promocji. Nie ma nic gorszego niż dobre treści, które nie docierają do szerszego grona odbiorców. Prawda jest taka, że istnieje wiele blogów, na których są publikowane bardzo dobrej jakości, ale poza autorem bloga i może kilkoma znajomymi nikt nie czyta tego bloga. Początkowy zapał wygasa i autor zniechęca się. Może nawet wysnuć wnioski, że to co ma do przekazania nie podoba się czytelnikom. Tak naprawdę to jest wina braku promocji bloga. Można by pomyśleć, że dobra treść sama przyciągnie czytelników, ale to nie prawda, bo zawsze potrzebna strategia na wypromowanie bloga.

 

Brak umiejętności w tworzeniu treści. Są również blogi, które swoją treścią nie zachęcają do interakcji czy chociażby powrotu na stronę w przyszłości. Odpowiednio pisać też trzeba umieć. Treść powinna być atrakcyjna przede wszystkim dla czytelnika. Na to składa się wiele czynności: język dopasowany do grupy docelowej, czytelność itp. Treść powinna też być atrakcyjna pod kątem SEO, aby więcej osób zainteresowanych zawartością Twojego bloga odnalazły go.

Błędów jest znacznie więcej. Jedne niosą poważne konsekwencje, a inne uruchamiają “łańcuszek” błędów, które blokują rozwój bloga.

 

Czy któryś z tych przedstawionych wyżej jest Ci znany? Prawda jest taka, że każdy nawet najmniejszy błąd czy problem może być konsekwencją Twojej porażki w blogowaniu. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, jesteś “nietechniczny”, to jesteś skutecznie zablokowany aby w ogóle uruchomić bloga. Jeśli nie wiesz w jaki sposób zyskać czytelników, to Twój zapał może wygasnąć i w konsekwencji rzucisz to. Nie wiesz jaki temat byłby dla Ciebie idealny? Jeśli źle go wybierzesz, to nie wróżę Ci sukcesu.

Co konkretnie znajdziesz w książce?

Ostatnio na rynku pojawiło się kilka bardzo wartościowych książek na temat prowadzenia bloga. To są dobre pozycje, pokazują możliwości jakie daje blogowanie. Znajdziesz w nich wiele cennych rad. Natomiast dotychczas nie było ani jednej książki, która w dokładny i przystępny sposób pokazuje jak to wszystko zrobić krok po kroku. To nie tylko książka, czy poradnik, można powiedzieć, że jest to kurs, dzięki któremu samodzielnie wszystko złożysz w całość, nawet jeśli jesteś “nietechniczny”.

 

Postawiliśmy sobie za cel stworzyć coś dzięki czemu będziemy mogli pomóc absolutnie każdemu, abyś stał się samodzielny w tworzeniu i prowadzeniu bloga. Poprowadzimy Ciebie od absolutnych podstaw, aż do zaawansowanych rzeczy.

Dzięki temu wszystko będzie dziecinnie proste

Aha zapomnieliśmy napisać Ci o…

Książka, którą stworzyliśmy to jest mapa, którą będziesz trzymać w ręku, a poprowadzi Cię ona od zera do profesjonalnego bloga. Będzie on dla Ciebie zarabiać pieniądze i dawać znacznie więcej korzyści. Książka zawiera nie tylko samą treść pisaną, ale też zdjęcia i screeny, które znacznie ułatwią Ci pracę nad swoją stroną. Poprowadzimy Cię “za rękę” przez wszystkie trudy związane z założeniem i prowadzeniem bloga. Dołożyliśmy wszelkich starań abyś ze wszystkim poradził sobie z dziecinną łatwością.

Efekty mówią same za siebie

Do tej pory pomogliśmy już ponad tysiącom osób w ich działaniach internetowych. Wiele osób dzięki naszej pomocy założyło i rozwija swoje blogi. To jest fantastyczne uczucie, gdy widzimy pozytywne efekty jakie nasza praca daje innym ludziom.

 

Dzięki tej książce będziemy mogli jeszcze skuteczniej pomóc Tobie w tworzeniu i rozwijaniu swojego bloga, bo zawsze będziesz miał pod ręką praktyczny poradnik. Będzie towarzyszyła Ci ona w każdym etapie rozwoju twojej strony internetowej.

Spis Treści

Wprowadzenie

Dowiesz się jak powinieneś przygotować się do czytania książki, tak abyś miał z niego jak najlepsze rezultaty. W tym miejscu będzie mowa o przebiegu całej książki.

 

Dlaczego warto prowadzić bloga?

W tym miejscu pokażemy Ci jaką przewagę daje blog. Zademonstrujemy Ci co zyskasz dzięki temu, że będziesz posiadać bloga. Nie ma wątpliwości, że to co tu przeczytasz da Ci ogromna motywację aby samemu rozpocząć przygodę z własnym blogiem.

 

Dlaczego warto posiadać blog firmowy?

Czy posiadając firmę warto prowadzić przy tym swojego bloga? Z tego fragmentu dowiesz się ile dzięki temu zyskasz.

 

Wybierz swoją specjalizację – czyli nisza rynkowa

Poznasz dochodowe nisze, zobaczysz jak uniknąć błędów przy wyborze niszy, które popełnia większość blogerów, wykonasz ćwiczenie, dzięki któremu znajdziesz idealną niszę dla siebie.

 

Biznesplan dla bloga

Jest to niezwykle ważny temat zanim przejdziesz do pracy na swoim blogu. Zobaczysz jak wyznaczać cel dla swojego bloga, oraz wyznaczysz też dla niego misję. Zaplanujesz też przyszłe artykuły, sposób promocji i zarabiania na blogu.

 

Domena

Czym kierować się przy wyborze domeny? Jakie nazwy się sprawdzą, a jakie nie? Gdzie najkorzystniej zarejestrować domenę?

 

Hosting

Jakich narzędzi potrzebujesz do prawidłowego funkcjonowania bloga? Dostaniesz instrukcje jaki wybrać hosting i czym się przy tym kierować.

 

Instalacja WordPress

Zobaczysz jak w prosty i szybki sposób (nawet trzema kliknięciami) zainstalować bloga). Poprowadzimy Cię za rękę przez ten proces.

 

Pierwsze kroki w WordPress

Zobaczysz jak posługiwać się swoim blogiem, jak go skonfigurować, gdzie co jest i co do czego służy.

 

Wygląd bloga

Ustawisz wygląd bloga, zobaczysz gdzie szukać szablonów, jak je instalować, jak je skonfigurować. Zobaczysz co należy zrobić aby wygląd bloga był użyteczny i przyciągał czytelników.

 

7 zasad profesjonalnego wyglądu bloga

Wygląd ma duże znaczenie więc trzeba się do tego solidnie przyłożyć Dzięki tym zasadom, które tu poznasz zaprojektujesz bezbłędnie profesjonalnego bloga.

 

Strona “o mnie” na blogu

Stworzysz perfekcyjną stronę o mnie, która będzie zachęcać do dalszej lektury bloga.

 

Strona “kontakt” na blogu

Czy strona z kontaktem zawsze musi być nudna? Niech Twoja będzie ciekawa. Tutaj zobaczysz jak to zrobić.

 

Strona “polityka prywatności” na blogu

Pokażemy Ci przykład, z którego możesz śmiało skorzystać przy tworzeniu swojej polityki prywatności.

 

Menu na blogu

Nauczysz się tworzyć właściwą nawigację na blogi. Dowiesz się w jaki sposób to zrobić i jak prawidłowo powinno wyglądać menu na blogu.

 

Wtyczki do bloga

Poznasz najważniejsze wtyczki jakie Twój blog powinien posiadać. Zobaczysz jak szukać wtyczek, jak je zainstalować i jak je skonfigurować. Dzięki temu Twój blog nabierze charakteru, funkcjonalności i będzie gotowy do właściwego działania.

 

Planowanie artykułu

Jeśli masz problemy z zabraniem się za pisanie artykułu, to ten fragment książki jest dla Ciebie. Dostaniesz receptę jak przygotować się do pisania artykułu. Zobaczysz jak perfekcyjnie przygotować się do napisania artykułu, dzięki czemu samo pisanie będzie dla Ciebie dziecinna igraszka. Poznasz sekret, który wykorzystują najlepsi blogerzy.

 

Tworzenie artykułu

Dowiesz się jak pisać prawidłowo artykuły na blogu. W jakim miejscu gdzie i co umieścić, jak powinien wyglądać dobrze napisany artykuł.

 

Rodzaje treści

Zapoznasz się z rodzajami treści, które można stosować na blogu. Pokażemy Ci korzyści każdej z nich, dzięki temu dobierzesz optymalny rodzaj treści do swojego bloga.

 

Słowa kluczowe

Poznasz sposób na wyznaczanie słów i fraz kluczowych, tak aby Twoi potencjalni czytelnicy dużo łatwiej mogli Ciebie odnaleźć. Odkryjesz strategię “długiego ogona” (long tail) i zobaczysz jak z niej prawidłowo korzystać.

 

Optymalizacja SEO

Dowiesz się jak optymalizować artykuły pod odpowiednie frazy kluczowe. Poznasz miejsca, w których słowa kluczowe powinny się znaleźć. Nauczysz się prawidłowo optymalizować swojego bloga pod wyszukiwarki.

 

Obrazki na bloga

Zobaczysz w jaki sposób wstawiać obrazki na bloga. Jakie to powinny być obrazki i gdzie szukać obrazków? Pokażę Ci miejsca gdzie znajdziesz tysiące darmowych grafik do użycia na swojej stronie internetowej.

 

Największe błędy blogosfery

To bardzo ważne abyś nie popełnił tych błędów, bo mogą one kosztować Ciebie bardzo dużo. Popełniając chociażby jeden z tych błędów będziesz nadal sabotować swój blog. Dzięki temu ustrzeżemy Ciebie przed tym i odniesiesz sukces.

 

Lista pomysłów na artykuł

Już nigdy więcej nie będziesz miał problemu z brakiem pomysłów na artykuł. Dzięki temu będziesz mieć dziesiątki, a nawet setki pomysłów w zanadrzu na napisanie artykułów.

 

Jak zarabiać na blogu

Poznasz sposoby dzięki którym i Ty możesz zacząć zarabiać na blogu. Dowiesz się jak możesz ustawić swojego bloga, aby był dochodowy.

 

Lista mailingowa na blogu

Nauczysz się budować listę mailingową na swoim blogu. Spowodujesz, że Twój blog stanie się kopalnią listy mailingowej, która będzie dla Ciebie pracować 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.

 

Zachęta do zapisu na listę (Lead Magnet)

Stworzysz niezwykle skuteczny Lead magnet, czyli zachętę do zapisu na listę mailingową. Dowiesz się co Twoi potencjalni klienci będą od Ciebie chcieli i co ich zachęci do zapisania się na listę mailingową?

 

Okładka 3D

Nie musisz być grafikiem komputerowym aby tworzyć piękne i profesjonalne okładki 3D. Nauczysz się tworzyć okładki, przez które inni będą podnosili swoje szczęki z podłogi.

 

Strona przechwytująca

Poznasz sposób na tworzenie strony przechwytującej, której nikt się nie oprze. Obok Twoich stron już nikt więcej nie przejdzie obojętnie. One będą zbierać dla Ciebie listę mailingową jak szalone.

 

Formularze zapisu do bloga (6+1)

Nauczysz się tworzyć najważniejsze elementy, dzięki którym będziesz zbierać osoby na listę mailingową.

 

Uzbrajanie bloga w formularze zapisu

Dowiesz się jak uzbroić swojego bloga w formularze zapisu, banery, linki, wyskakujące okienka. Blokady treści i inne elementy, tak aby Twój blog skutecznie zbierał dla Ciebie listę mailingową.

 

Zdobywanie czytelników na blogu za pomocą grup na FB

Tym sposobem jesteś w stanie dotrzeć do setek, czy nawet tysięcy potencjalnych czytelników dziennie. To jest jeden z lepszych sposobów na promocję zwłaszcza nowych blogów.

 

Automatyzacja procesu udostępniania treści w grupach

W ten sposób dotrzesz do jeszcze większej ilości osób w szybszym czasie. Wdrożysz automatyzację w proces promowania swojego bloga na FB.

 

Najważniejszy element promowania bloga i zdobywania czytelników

Dostaniesz solidną garść pomysłów i gotowych rozwiązań na to jak promować swojego bloga i zdobywać tysiące nowych czytelników.

 

Promocja bloga przy pomocy komentarzy

Jeden z najważniejszych sposobów na promocję bloga, ale i na kreowanie własnego wizerunku. Dowiesz się również jak dzięki temu wzmocnić pozycję swojej strony w Google.

 

Sekrety zwiększające popularność bloga

Poznasz sekrety, dzięki którym Twój blog zyska i to bardzo na popularności. Te sposoby znają jedynie nieliczni blogerzy.

 

Buzzsumo w marketingu internetowym

Dzięki tym strategią dowiesz się co Twoi potencjalni czytelnicy oczekują. Poznasz popularne tematy, które sprawdzą się na Twoim blogu. Każdy profesjonalny bloger korzysta z tego niezastąpionego narzędzie. Teraz i Ty nauczysz się z niego korzystać.

 

Podłączenie statystyk z Google Analytics

Bez statystyk ani rusz. Dowiesz się jak zainstalować statystyki na swojej stronie.

 

Weryfikacja i analiza statystyk

Zobaczysz jak sprawdzać statystyki, jak można je poprawić? Dowiesz się jak dzięki temu zadbać o prawidłowy rozwój swojego bloga i zyskać więcej odwiedzin.

 

Google Search Console dla Twojego marketingu

Jedno z najważniejszych narzędzi. Dzięki niemu zobaczysz jak jeszcze lepiej zoptymalizować swojego bloga, aby jeszcze więcej czytelników trafiło na Twoją stronę. Tylko dzięki temu co się tu dowiesz zyskasz co najmniej 50% więcej odwiedzin na swoim blogu.

 

Śledzenie blogów i innych artykułów

Teraz będziesz na bieżąco wiedzieć skąd czerpie ruch Twoja konkurencja. Na jakie frazy kluczowe są oni najczęściej wyszukiwani. Dowiesz się jak Tą wiedzę możesz wykorzystać dla siebie.

 

Zdobądź ruch za pomocą agregatów blogów

Wystarczy, że wykonasz to zadanie i dzięki temu zyskasz wiele czytelników na swoim blogu. To jest niezastąpiony sposób na zdobycie łatwego ruchu na swojej stronie.

 

Praca nad ruchem na blogu

Dowiesz się jak dalej pracować na swoim blogu, aby mieć długotrwałe efekty. Dzięki temu Twój blog będzie pracować dla Ciebie wiele lat. Będzie zdobywał czytelników, budował listę mailingową i zarabiał przez wiele, wiele lat.

Po co Ci ta książa?

Staniesz się ekspertem

Będąc autorem profesjonalnego bloga zbudujesz swój ekspercki wizerunek i przyciągniesz do siebie wiele nowych osób.

Ogarniesz część techniczną

Przeprowadzimy Cię za rękę przez wszystkie sprawy techniczne. Dzięki temu wszystko zrobisz z dziecinną łatwością.

Zaoszczędzisz

Nauczysz się wszystko robić samemu, dzięki czemu oszczędzisz wiele tysięcy złotych na zarządzaniu blogiem.

Przystępna wiedza

Wszystko opisaliśmy bez owijania w bawełnę, przystępnym językiem, dzięki temu wszystko bez trudu zrozumiesz.

Promocja i bonusy

Właśnie ruszyła promocja naszej książki, co to oznacza dla Ciebie? Możesz już dziś zamówić książkę, i otrzymasz aż 50% rabat. Dlaczego opłaca Ci się skorzystać z promocji? Najobficiej nagradzamy wszystkich tych, co najszybciej podejmują decyzję, bo z doświadczenia wiemy, że tym osobą najbardziej zależy. Dlatego Ty w ramach prezentu od nas dostajesz aż 50% rabat i otrzymasz bonusy.

Co dla Ciebie mamy? Zostały ostatnie sztuki książki i w najbliższym czasie nie będzie druku kolejnego nakładu. Masz szanse jeszcze się załapać, a przy tym z racji tego, że to ostatnie sztuki zaoszczędzisz aż 50%. Promocja trwa do wyczerpania zapasu, który kurczy się w zabójczym tępię. 

“Jak rozkręcić pierwszy krąg” Podstawy duplikacji w marketingu sieciowym

Autor: Randy Gage (Cena regularna 34 zł)

Ta pozycja stanowi bezcenny poradnik dla osób, które chcą przejąć odpowiedzialność za swój biznes i uczynić go możliwie najbardziej dochodowym. Pomaga skupić się na samym sobie i jednocześnie zachęca do zaprzestania poszukiwania sukcesu w innych osobach, czy miejscach. Udziela porad niezbędnych w kształtowaniu siebie jako lidera, skutecznie uzyskującego wysokie wyniki w sprzedaży, pozyskiwaniu nowych klientów, wysoki poziom konkurencyjności w porównaniu z innymi formami oraz przede wszystkim niezawodność.

Dzięki tej książce, będziesz umiał odpowiedzieć na ważne w biznesie pytania, takie jak:

 • Czym jest duplikacja oraz jak działa prawo pierwszego kręgu?
 • Jak inspirować swoich pracowników, jak stać się prawdziwym liderem i przewodnikiem w dążeniu do wyznaczonego celu?

  Od Ciebie zależy, czy firma będzie generowała ogromne zyski, czy też straty. Po lekturze niniejszego poradnika doskonale zrozumiesz zasady funkcjonowania poszczególnych schematów, na których opiera się generowanie zysków. Zwłaszcza, że:

 • Indywidualna wielkość sprzedaży w ramach twojego kręgu będzie się pomnażać, idąc w dół w strukturze zespołu. To chwila, w której zaczynasz dodawać zera do swojego czeku

z wynagrodzeniem!

 • Zarobienie milionów dolarów poprzez biznes w ramach marketingu sieciowego jest o wiele łatwiejsze, niż zniwelowanie dużo większych strat, spowodowanych niewystarczającą dbałością o bazę klientów.
 • Odrzuceni w procesie rekrutowania do współpracy kandydaci muszą otrzymać od Ciebie sygnał, że chętnie będziesz ich widział w gronie swoich klientów – wystarczy wyjaśnić im prostotę programu Twojej firmy.
 • Nie wolno Ci zmuszać klientów do podejmowania ważnych decyzji biznesowych, gdy nie są co do tego przekonani!

„Jak rozkręcić pierwszy krąg”, pomoże Ci w dokładnym zaplanowaniu swojego własnego rozwoju jako szefa, ale także szanowanego przez wszystkich współpracownika. Poprzez liczne zadania psychologiczne do wykonania, ważne wypunktowania, cenne uwagi od autora, Twoja uwaga zwrócona zostanie na najistotniejsze elementy, które pomogą w budowie własnej osobowości. Pomogą w tym także liczne przykłady ujęte w formie przystępnych i lekkich historii, bardzo łatwych do przyswojenia i zrozumienia.

Od tej pory to przede wszystkim Ty:

 • Wyznaczasz standardy
 • Dajesz przykład
 • Jesteś uczciwy
 • Tworzysz listę kluczowych wartości, których przestrzegać mają Twoi pracownicy

  Gorąco zachęcamy do lektury niniejszego poradnika, tworzonego z myślą o osobach, które bardzo poważnie podchodzą do odgrywania roli lidera w swojej własnej firmie, bycia swoistym przywódcą plemienia, podlewającego korzenie własnej działalności. W czym kryje się duplikacja, co stanowi siłę Twojego umysłu, na czym polega system sprzedaży biletów, czy ominięcie wszystkich pułapek biznesu jest możliwe – o tym wszystkim dowiesz się, sięgając po książkę „Jak rozkręcić pierwszy krąg. Podstawy duplikacji w marketingu sieciowym”.

 

Do każdego zestawu książek, które zostaną zamówione w tym okresie dołączymy własnoręczną dedykację dla Ciebie wraz z podpisem. Otrzymasz również 2 wyjątkowe prezenty. Pierwszym z nich jest „Kurs Skutecznego e-mail Marketingu” o wartości 79 zł. Drugim prezentem jest miła niespodzianka, która będzie dołączona do przesyłki. Czy już wiesz, że warto zamówić książkę już teraz?

 • Aż 50% rabatu
 • Własnoręczna dedykacja i podpisana
 • Kurs Skutecznego e-mail Marketingu i wartości 79 zł otrzymasz gratis

 • Dostaniesz miłą niespodziankę, która będzie dołączona do przesyłki

Z czego składa się „Kurs Skutecznego e-mail Marketingu”?

 

 1. Omawiamy czym jest autorsponder i lista mailingowa
 2. Pokazujemy jak stworzyć swój pierwszy Lead Magnet
 3. Krok po kroku tworzymy nową listę mailingową w Getall (wraz z polityką prywatności według RODO )
 4. Omawiamy czym jest strona przechwytująca, kreator stron, formularze zapisu
 5. Przedstawiamy jak wykonać dobrą stronę przechwytującą
 6. Pokazujemy jak połączyć stronę przechwytującą z formularzem nowo stworzonej listy mailingowej
 7. Omawiamy czym jest mailing oraz pokazujemy jak go napisać
 8. Tworzymy pierwszą wiadomość do listy mailingowej wraz z wysyłką Lead Magnet
 9. Pokazujemy jak ustawić w autoresponderze kolejkę wiadomości tzw ,,Fallo-up”
 10. Przedstawiamy darmowe banki grafik
 11. Pokazujemy jak tworzyć w szybki i prosty sposób profesjonalne grafiki
 12. Pokazujemy jak opakować swój produkt w formie 3D zupełnie za darmo
 13. Dajemy przykłady skutecznych tematów e-maili
 14. Omawiamy , czym jest wskaźnik ,,Open Rate”i ,,CTR”

Pakiet Start 81 zł 37,90 zł

Podstawowy pakiet to książka “Blogowskaz” i książka “Pierwszy Krąg” na papierze w miękkiej okładce, oraz dostęp do strony z dodatkowymi materiałami. W Black Friday każdy egzemplarz książki będzie wraz z własnoręczną dedykacją i podpisem. Ponadto otrzymasz Kurs Skutecznego e-mail marketingu, oraz niespodziankę.

 • Książka “Blogowskaz” wersja drukowana
 • Książka “Pierwszy Krąg” wersja drukowana
 • Dostęp do strony z dodatkowymi materiałami do książki
 • Własnoręczna dedykacja
 • Kurs Skutecznego e-mail Marketingu o wartości 79 zł
 • Wartościowa niespodzianka

Pakiet Rozszerzony 518 zł  67 zł

Rozszerzony pakiet to książka “Blogowskaz” i książka “Pierwszy Krąg” na papierze w miękkiej okładce, oraz dostęp do strony z dodatkowymi materiałami. Kurs “Jak Skutecznie Zaplanować Swojego Bloga”, oraz intensywny kurs blogowania “Dochodowy Blog”. W przedsprzedaży każdy egzemplarz książki będzie wraz z własnoręczną dedykacją i podpisem. Ponadto otrzymasz Kurs Skutecznego e-mail marketingu, oraz niespodziankę w postaci prezentu niespodzianki.

 • Książka “Blogowskaz” wersja drukowana
 • Książka “Pierwszy Krąg” wersja drukowana
 • Dostęp do strony z dodatkowymi materiałami do książki
 • Kurs “Jak Skutecznie Zaplanować Swojego Bloga” o wartości 67 zł
 • Kurs “Dochodowy Blog” o wartości 437 zł
 • Własnoręczna dedykacja
 • Kurs Skutecznego e-mail Marketingu o wartości 79 zł
 • Wartościowa niespodzianka

Pakiet VIP 1018 zł  97 zł

VIP pakiet to książka “Blogowskaz” oraz książka “Pierwszy Krąg” na papierze w miękkiej okładce, oraz dostęp do strony z dodatkowymi materiałami. Kurs “Jak Skutecznie Zaplanować Swojego Bloga”, oraz intensywny kurs blogowania “Dochodowy Blog”. W przedsprzedaży każdy egzemplarz książki będzie wraz z własnoręczną dedykacją i podpisem. Ponadto otrzymasz Kurs Skutecznego e-mail marketingu, oraz niespodziankę w postaci ekstra niespodzianki.

 • Książka “Blogowskaz” na papierze
 • Konsultacja godzinna 1 na 1 (wartość 500 zł)
 • Dostęp do strony z dodatkowymi materiałami do książki
 • Kurs “Jak Skutecznie Zaplanować Swojego Bloga” o wartości 67 zł
 • Kurs “Dochodowy Blog” o wartości 437 zł
 • Własnoręczna dedykacja
 • Kurs Skutecznego e-mail Marketingu o wartości 79 zł
 • Ekstra niespodzianka

Wybierz swój pakiet

Książki możesz otrzymać w 3 różnych pakietach razem z bonusami i w ten sposób zaoszczędzić dodatkowe pieniądze.

Pakiet Start

81 zł

37 z ł

Pakiet Zawiera

Książka “Blogowskaz”

Książkę “Pierwszy Krąg”

“Kurs Skutecznego e-mail Marketingu” o wartości 79 zł

Prezent niespodzianka

Oszczędzasz 149 zł

+ 7 zł przesyłka

Pakiet Rozszerzony

518 zł

67 zł

Pakiet Zawiera

Książka “Blogowskaz”

Książkę “Pierwszy Krąg”

Kurs “Dochodowy Blog” o wartości 437 zł

Kurs “Jak Skutecznie Zaplanować Swojego Bloga?” o wartości 67 zł

“Kurs Skutecznego e-mail Marketingu” wartość 79zł

Prezent niespodzianka

Oszczędzasz 451 zł

+ 7 zł przesyłka

Pakiet VIP

1018 zł

99 zł

Pakiet Zawiera

Książka “Blogowskaz”

Książkę “Pierwszy Krąg”

Godzinna indywidualna konsultacja o wartości 500zł

Kurs “Jak Skutecznie Zaplanować Swojego Bloga?” o wartości 67 zł

“Kurs Skutecznego e-mail Marketingu” o wartości 79 zł

Prezent niespodzianka

Oszczędzasz 919 zł

+ 7 zł przesyłka

Najczęstsze Pytania i odpowiedzi

Niestety nie. Wysyłki realizowane są wyłącznie na adresy w Polsce. Jeśli chcesz zakupić książkę, to zamów jeden z pakietów za pośrednictwem rodziny lub znajomych mieszkających pod adresem w Polsce. Możesz też w sprawie wysyłki skontaktować się pod tym adresem e-mail [email protected]

Książka zakupiona w promocji oznacza, że pozostały ostatnie sztuki książki obecnego nakładu. Z tej okazji dajemy Ci aż 50% rabatu. Zostały niestety ostatnie sztuki wiec aby skorzystać musisz się pospieszyć, bo promocja jest ograniczona do ostatniego egzemplarzu!

Książka nie tylko motywuje do tego, by wypromować siebie i swoje produkty, czy usługi w sieci ale również jest zestawem praktycznych zadań , które wystarczy po kolei wykonywać, by samodzielnie stworzyć sobie swoje miejsce w sieci. Dzięki niej nie tylko założysz swojego bloga ale również dowiesz się jak go prowadzić, by zbierać potężne listy mailingowe. Dzięki niej również nauczysz się jak krok po kroku ocieplać kontakty ze swoją listą mailingową, oraz w jaki sposób tworzyć swoje kampanie sprzedażowe. Wszystko oparte na screenach ekranu (zdjęciach naszego ekranu komputera) dzięki temu można jednocześnie czytać i wykonywać opisane czynności na swoim komputerze.

Po przeczytaniu i zastosowaniu wszystkich punktów w niej zawartych będziesz już w zupełnie innym miejscu niż teraz. Będziesz rozpoznawalny w sieci. Wypromujesz swoją markę własną. Będziesz już mieć swoje własne inf-produkty i będziesz wiedział jak je opakować i sprzedać.

Tak. Każde techniczne aspekty są również podparte zdjęciami, na których widać gdzie kliknąć, co wpisać itp. na podstawie screenów naszego ekranu komputera. Dlatego wiemy, że każdy może sobie ze wszystkim łatwo poradzić.

Absolutnie nie. Książka jest częściowo oparta na naszych artykułach ale jest przede wszystkim rozszerzeniem naszych artykułów o praktyczne zadania, dzięki czemu czytelnik od razu może wdrażać w życie każdy rozdział książki. Zdecydowanie większa część książki to tematy, które jeszcze nie zostały poruszone na naszym blogu.

Każdy rozdział naszej książki to instrukcja, teoria i wprowadzanie ich w życie na podstawie zadań do wykonania. Dlatego jeśli tylko po kolei czytelnik będzie wykonywał wszystkie punkty to na pewno sobie ze wszystkim doskonale poradzi.

Na pewno na blogu nie czytelnik nie znajdzie aż tylu podpowiedzi i wskazówek … a przede wszystkim screenów naszego ekranu komputera… tak więc z pewnością książka jest bardziej ,,kursem” aniżeli samym poradnikiem. W książce zawarta jest wiedza, którą dotychczas się nie dzieliliśmy. Do tej pory robiliśmy wszystko sami odpłatnie naszym klientom.

Najlepiej mieć przy sobie notatnik, długopis i krok po kroku wykonywać wszystkie zalecane zadania. Nie da się pominąć żadnego kroku . Żeby się nie pogubić należy ją czytać od początku do końca. Powoli i ze zrozumieniem. Jeśli w danym rozdziale jest coś do wykonania na komputerze należy od razu wdrożyć to w życie. W ten sposób po przeczytaniu tej książki czytelnik będzie miał nie tylko bloga ale również zbudowaną listę mailingową, własne produkty oraz będzie potrafił stworzyć swoją własną kampanię sprzedażową.

Zdecydowanie książka ta wniesie dużo wartości zarówno do ludzi, którzy jeszcze nie posiadają bloga ale również do tych, którzy już go posiadają. Każdy ma inny sposób działania. Pokażemy sposoby, którym zawdzięczamy nasze potężne listy mailingowe. Na bazie naszych doświadczeń dzielimy się tym co działa, a co nie działa w blogowaniu, e-mail marketingu oraz marketingu internetowym. Dzięki temu wielu istniejących już blogerów będzie mogło uniknąć błędów, które my popełnialiśmy.

Absolutnie nie. Każde zagadnienie jest przez nas wyczerpująco opisane oraz podparte słownikiem pojęć, który znajduje się na końcu książki.

Tak jest. Na końcu książki zamieściliśmy ,,Słownik pojęć Marketingu Internetowego”, dzięi któremu żadne pojęcie związane blogiem, e-mailmarketingiem , czy marketingiem internetowym nie będzie Ci obce. Wiele książek tego nie ma. Większość książek ma na zasadzie gwiazdki na danej stronie wyjaśnienie terminów obcych, przez co czytelnik musi zapamiętać co ono oznacza, by w późniejszych etapach książki je znać. Dzięki słownikowi mona wrócić do każdego obcego dotąd pojęcia i wszystko rozumieć.

Bezpłatna wysyłka trwa tylko i wyłącznie do końca przedsprzedaży.

Własnoręcznie podpisana przez nas dedykacja wędruje tylko do osób kupujących naszą książkę w okresie trwania przedsprzedaży. To samo dotyczy niespodzianki.

Początkowo myśleliśmy, że książka będzie miała dużo mniej stron. Jednakże kiedy postanowiliśmy dodać do niej screeny naszego ekranu, by ułatwić czytelnikom wykonywanie różnych czynności okazało się, że wyszło nam dwa razy więcej. Poza tym osoby, które przeczytały już naszą książkę mówią, że jest to wiedza, za którą powinniśmy brać tysiące złotych. Każdy poradni, niewnoszący nic w życie, bez praktycznych wskazówek i zadań to koszt w granicach 30-40 zł. Nasza książka to nie poradnik – to kurs, stąd więc cena jest taka jaka jest.

Nie. Książka będzie dostępna tylko za pomocą internetu. Na tej stronie być może w przyszłości będzie prowadzona sprzedaż na zasadzie partnerskiej. Póki co można ją zakupić tylko on-line.

Istnieją trzy pakiety:

 

Pierwszy pakiet zawiera książkę w cenie 47 zł. Oraz ,,Kurs Skutecznego E-mailmarketingu ”(tylko dla osób kupujących w okresie przedsprzedaży) Dla osób kupujących w okresie przedsprzedaży dołączamy niespodziankę, własnoręcznie podpisaną dedykację oraz gwarantujemy darmową dostawę.

 

Drugi pakiet to książka + kurs e-mailmarketingu (tylko dla osób kupujących w okresie przedsprzedaży) + kurs ,,Jak skutecznie zaplanować swojego bloga”

 

Trzeci pakiet to książka + kurs Skutecznego E-mailmarketingu ( tylko dla osób kupujących w okresie przedsprzedaży) + kurs ,, Jak skutecznie zaplanować swojego bloga” + kurs ,,Dochodowy blog”

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Książki zakupione w promocji będzie wysyłana w ciągu 3 dni roboczych od zakupu.

Zarówno książka jak i niespodzianka będą starannie pakowane w tekturowe opakowania przystosowane do wysyłek książek. Dzięki tekturze książka nie zniszczy się nawet, gdy będzie zawalona innymi towarami .

Nie. Zbyt dużo technicznych aspektów, dlatego rezygnujemy z nagrania audiobooka.

Naturalnie. Wiele osób w ten sposób właśnie godzi prowadzenie gospodarstwa domowego z zarabianiem.

Masz inne pytania?

Chcesz zadać inne pytanie, lub skontaktować się w sprawie zamówienia?

Copyright 2018 Ania i Marcin Gurtowscy