Harmonogram tematów kursu z blogowania (52 nagrania!)

Link do kompleksowych narzędzi Getall

Do każdego panelu szkoleniowego jest hasło: db36

 1. Wprowadzenie
  Dowiesz się jak powinieneś przygotować się do kursu, tak abyś miał z niego jak największe rezultaty. W tym miejscu będzie mowa o przebiegu całego kursu.
 2. Jaką wybrać niszę
  Poznasz dochodowe nisze, zobaczysz jak uniknąć błędów przy wyborze niszy, które popełnia większość blogerów, wykonasz ćwiczenie, dzięki któremu znajdziesz idealną niszę dla siebie.
 3. Domena
  Czym kierować się przy wyborze domeny? Jakie nazwy się sprawdzą, a jakie nie? Gdzie najkorzystniej zarejestrować domenę?
 4. Narzędzia marketingowe
  Jakich narzędzi potrzebujesz do prawidłowego funkcjonowania bloga? Instrukcja jak z nich korzystać
 5. Instalacja WordPress
  Zobaczysz jak w prosty i szybki sposób (3 kliknięciami) zainstalować bloga). Poprowadzę Cię za rękę przez ten proces.
 6. Pierwsze kroki w WordPress
  Zobaczysz jak posługiwać się swoim blogiem, jak go skonfigurować, gdzie co jest i co do czego służy.
 7. Wygląd bloga
  Ustawisz wygląd bloga, zobaczysz gdzie szukać szablonów, jak je instalować, jak je skonfigurować. Zobaczysz co należy zrobić aby wygląd bloga był użyteczny i przyciągał czytelników.
 8. Strony na blogu (O Mnie, Kontakt, Polityka Prywatności)
  Ustawisz najważniejsze strony, które Twój blog powinien posiadać. Stworzysz perfekcyjną stronę o mnie, która będzie zachęcać do dalszej lektury bloga.
 9. Menu na blogu
  Nauczysz się tworzyć właściwą nawigację na blogi. Dowiesz się w jaki sposób to zrobić i jak prawidłowo powinno wyglądać menu na blogu.
 10. Wtyczki do bloga
  Poznasz najważniejsze wtyczki jakie Twój blog powinien posiadać. Zobaczysz jak szukać wtyczek, jak je zainstalować i jak je skonfigurować. Dzięki temu Twój blog nabierze charakteru, funkcjonalności i będzie gotowy do właściwego działania.
 11. Tworzenie artykułu
  Dowiesz się jak pisać prawidłowo artykuły na blogu. W jakim miejscu gdzie co umieścić, jak powinien wyglądać dobrze napisany artykuł.
 12. Słowa kluczowe
  Poznasz sposób na wyznaczanie słów i fraz kluczowych, tak aby Twoi potencjalni czytelnicy dużo łatwiej mogli Ciebie odnaleźć. Odkryjesz strategię “długiego ogona” (long tail) i zobaczysz jak z niej prawidłowo korzystać.
 13. Optymalizacja SEO
  Dowiesz się jak optymalizować artykuły pod odpowiednie frazy kluczowe. Poznasz miejsca, w których słowa kluczowe powinny się znaleźć. Nauczysz się prawidłowo optymalizować swojego bloga pod wyszukiwarki.
 14. Obrazki na bloga
  Zobaczysz w jaki sposób wstawiać obrazki na bloga. Jakie to powinny być obrazki i gdzie szukać obrazków? Pokażę Ci miejsca gdzie znajdziesz tysiące darmowych grafik do użycia na swojej stronie internetowej.
 15. Przygotowanie do pisania artykułu
  Zobaczysz jak perfekcyjnie przygotować się do napisania artykułu, dzięki czemu samo pisanie będzie dla Ciebie dziecinna igraszka. Poznasz sekret, który wykorzystują najlepsi blogerzy.
 16. Unikaj błędów
  To bardzo ważne abyś nie popełnił tych błędów, bo mogą one kosztować Ciebie bardzo dużo. Popełniając chociażby jeden z tych błędów będziesz nadal sabotować swój blog. Dzięki temu ustrzegę Cię przed tym i odniesiesz sukces.
 17. Lista pomysłów na artykuł
  Już nigdy więcej nie będziesz miał problemu z brakiem pomysłów na artykuł. Dzięki temu będziesz mieć dziesiątki, a nawet setki pomysłów w zanadrzu na napisanie artykułów.
 18. Jak zarabiać na blogu
  Poznasz sposoby dzięki którym i Ty możesz zacząć zarabiać na blogu. Dowiesz się jak możesz ustawić swojego bloga, aby był dochodowy.
 19. Lista mailingowa na blogu
  Nauczysz się budować listę mailingową na swoim blogu. Spowodujesz, że Twój blog stanie się kopalnią listy mailingowej, która będzie dla Ciebie pracować 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.
 20. Zachęta do zapisu na listę (Lead Magnet)
  Stworzysz niezwykle skuteczny Lead magnet, czyli zachętę do zapisu na listę mailingową. Dowiesz się co Twoi potencjalni klienci będą od Ciebie chcieli i co ich zachęci do zapisania się na listę mailingową?
 21. Okładka 3D
  Nie musisz być grafikiem komputerowym aby tworzyć piękne i profesjonalne okładki 3D. Nauczysz się tworzyć okładki, przez które inni będą podnosili swoje szczęki z podłogi.
 22. Strona przechwytująca
  Poznasz sposób na tworzenie strony przechwytującej, której nikt się nie oprze. Obok Twoich stron już nikt więcej nie przejdzie obojętnie. One będą zbierać dla Ciebie listę mailingową jak szalone.
 23. Formularze zapisu do bloga (6+1)
  Nauczysz się tworzyć najważniejsze elementy, dzięki którym będziesz zbierać osoby na listę mailingową.
 24. Uzbrajanie bloga w formularze zapisu
  Dowiesz się jak uzbroić swojego bloga w formularze zapisu, banery, linki, wyskakujące okienka. Blokady treści i inne elementy, tak aby Twój blog skutecznie zbierał dla Ciebie listę mailingową.
 25. Zdobywanie czytelników na blogu za pomocą grup na FB
  Tym sposobem jesteś w stanie dotrzeć do setek, czy nawet tysięcy potencjalnych czytelników dziennie. To jest jeden z lepszych sposobów na promocję zwłaszcza nowych blogów.
 26. Najważniejszy element promowania bloga i zdobywania czytelników
  Dostaniesz solidną garść pomysłów i gotowych rozwiązań na to jak promować swojego bloga i zdobywać tysiące nowych czytelników.
 27. Promocja bloga przy pomocy komentarzy
  Jeden z najważniejszych sposobów na promocję bloga, ale i na kreowanie własnego wizerunku. Dowiesz się również jak dzięki temu wzmocnić pozycję swojej strony w Google.
 28. Sekrety zwiększające popularność bloga
  Poznasz sekrety, dzięki którym Twój blog zyska i to bardzo na popularności. Te sposoby znają jedynie nieliczni blogerzy.
 29. Automatyzacja procesu udostępniania treści w grupach
  W ten sposób dotrzesz do jeszcze większej ilości osób w szybszym czasie. Wdrożysz automatyzację w proces promowania swojego bloga na FB.
 30. Buzzsumo w marketingu internetowym
  Dzięki tym strategią dowiesz się co Twoi potencjalni czytelnicy oczekują. Poznasz popularne tematy, które sprawdzą się na Twoim blogu. Każdy profesjonalny bloger korzysta z tego niezastąpionego narzędzie. Teraz i Ty nauczysz się z niego korzystać.
 31. Podłączenie statystyk z Google Analytics
  Bez statystyk ani rusz. Dowiesz się jak zainstalować statystyki na swojej stronie.
 32. Weryfikacja i analiza statystyk
  Zobaczysz jak sprawdzać statystyki, jak można je poprawić? Dowiesz się jak dzięki temu zadbać o prawidłowy rozwój swojego bloga i zyskać więcej odwiedzin.
 33. Google Search Console dla Twojego marketingu
  Jedno z najważniejszych narzędzi. Dzięki niemu zobaczysz jak jeszcze lepiej zoptymalizować swojego bloga, aby jeszcze więcej czytelników trafiło na Twoją stronę. Tylko dzięki temu co się tu dowiesz zyskasz co najmniej 50% więcej odwiedzin na swoim blogu.
 34. Śledzenie blogów i innych artykułów
  Poznasz narzędzie, za pomocą którego ułatwisz sobie pracę w zdobywaniu linków do swojego bloga i pozyskiwaniu nowych czytelników.
 35. Zdobądź ruch za pomocą agregatów blogów
  Wystarczy, że wykonasz to zadanie i dzięki temu zyskasz wiele czytelników na swoim blogu. To jest niezastąpiony sposób na zdobycie łatwego ruchu na swojej stronie.
 36. Praca nad ruchem na blogu
  Dowiesz się jak dalej pracować na swoim blogu, aby mieć długotrwałe efekty. Dzięki temu Twój blog będzie pracować dla Ciebie, zdobywać czytelników, budować listę mailingową i zarabiać przez wiele, wiele lat.