Jak Pozyskiwać Setki Kontaktów Z Facebooka I Zmieniać Ich Na Klientów lub Partnerów Biznesowych?

To jest najprawdopodobniej najskuteczniejsza metoda pozyskiwania kontaktów i klientów. Dołącz do szkolenia, dzięki któremu będziesz pozyskiwać nawet tysiące klientów miesięcznie z tego portalu.

generator kontaktów na facebooku

Najczęściej otwierana strona internetowa na świecie

Powtórzę jeszcze raz, najczęściej otwierana strona internetowa na świecie. Czy wykorzystujesz chociaż w małym stopniu ten potencjał?

Twoi klienci lub potencjalni partnerzy biznesowi tutaj są

Precyzyjnie określisz jakie kontakty Ciebie interesują i tylko takie będziesz pozyskiwać. Dzięki temu zwiększysz swoja skuteczność nawet o 67%

Król mediów społecznościowych

Każdego dnia korzysta z niego ponad 1,6 miliarda ludzi na świecie. Gdyby Facebook był krajem, to byłby największym państwem na świecie.

Nawet kilkadziesiąt kontaktów dziennie

Jest to najlepszy i najszybszy sposób na dotarcie do ogromnej ilości osób. W bardzo krótkim czasie pozwoli Ci osiągnąć niemal natychmiastowe rezultaty.

Reklama, która dociera do nas z każdej możliwej strony przestaje już działać na odbiorców. Dziś liczy się bezpośrednie dotarcie do klienta w ramach networkingu i nawiązanie z nim równie bezpośredniej relacji. 

Facebook to król mediów społecznościowych. Każdego dnia korzysta z niego ponad 1,6 miliarda ludzi na świecie. Gdyby Facebook był krajem, to byłby największym państwem na świecie. Nic dziwnego, że większość firm i marek korzysta z Facebooka, aby kontaktować się ze swoimi grupami docelowymi i tym samym potencjalnymi klientami. Nie jest inaczej w branży MLM, gdzie firmy, ale również ludzie współpracujący w ramach marketingu sieciowego korzystają aktywnie z Facebooka aby zdobywać kontakty, nawiązywać relację, budować swój wizerunek i pozyskiwać partnerów do współpracy. 

Generator Kontaktów Na Facebooku to efektywne narzędzie, którego potrzebowaliśmy do prowadzenia naszego biznesu.

Generator Kontaktów Na Facebooku generuje nawet powyżej 1000 kontaktów miesięcznie w docelowej grupie potencjalnych klientów. Sprawdź jak zadziała w Twojej branży.

Dlaczego Warto Budować Relacje Biznesowe Na Facebooku?

Facebook to dziś największa sieć profesjonalistów na świecie. Obecnie z portalu korzysta 2.4 miliarda ludzi. W Polsce platforma zrzesza  prawie 20 mln użytkowników. Każdego dnia z Facebooka korzystają setki tysięcy :

  • przedsiębiorców
  • ludzi współpracujących z firmami MLM
  • osoby zajmujące się sprzedażą bezpośrednią i telefoniczną
  • ludzie zajmujący się marketingiem, mediami i komunikacją
  • najzamożniejsi Polacy
  • osoby zajmujące stanowiska menadżerskie

CZY WIDZISZ W TEJ GRUPIE OSÓB SWOICH POTENCJALNYCH KLIENTÓW LUB PARTNERÓW BIZNESOWYCH? Jeżeli TAK, to za pomocą Generatora Kontaktów Na Facebooku nawiążesz z nimi kontakt, i skupisz się na przedstawieniu swojej oferty.

Jeśli chcesz mieć płacących klientów, uruchom niezawodny Generator Kontaktów Na Facebooku już teraz. Dołącz do szkolenia korzystając z przedpremierowej cenyTylko do czwartku, do północy otrzymasz dostęp do szkolenia za 197 zł 47 zł czyli aż o 76% taniej. Dostęp do szkolenia otrzymasz od razu.

Wybierz najlepszą dla siebie opcję

Możesz dołączyć do szkolenia, ale możesz też wybrać coś więcej.

generator kontaktów na facebooku

Pakiet Start

197 zł 47 zł

Szkolenie

Pakiet PRO

264 zł 47 zł

Szkolenie + Akademia Zarabiania Online na 1 miesiąc

Pakiet Exclusive

1191 zł 99 zł

Szkolenie + Akademia Zarabiania Online + Bonusy

Najczęściej Zadawane Pytania

Tak. Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności. Pozyskiwanie kontaktów i dzięki temu partnerów do biznesu lub klientów nie będzie dla Ciebie już wyzwaniem.

Podczas szkolenia będziemy robić tylko i wyłącznie to co daje najlepsze efekty. Jednak i tak trzeba zarezerwować minimum 2 godziny. Może się zdążyć sytuacja, że będzie dłużej, wtedy wspólnie ustalimy, czy przeprowadzimy drugą turę szkolenia.

Jeśli masz inne pytania, to napisz do mnie bezpośrednio na maila. Kliknij i napisz.