Generator Kontaktów Na Linkedin

Jak pozyskiwać setki kontaktów z Linkedin i zmieniać ich na klientów?

To jest najprawdopodobniej najskuteczniejsza metoda pozyskiwania kontaktów i klientów. Odbierz szkolenie, dzięki któremu będziesz pozyskiwać nawet tysiące klientów z tego portalu.

Linkedin-Advertising-700x240

3,5 mln osób ze świata biznesu w Polsce

Tylko w Polsce platforma Linkedin zrzesza ponad 3 i pół miliona osób ze przedstawicieli biznesu.

Niezwykła precyzja

Precyzyjnie określisz jakie kontakty Ciebie interesują i tylko takie będziesz pozyskiwać. Dzięki temu zwiększysz swoja skuteczność nawet o 67%.

Nawet 100 pozyskanych kontaktów dziennie

Sposób na dotarcie do ogromnej ilości osób, w bardzo krótkim czasie pozwoli osiągnąć niemal natychmiastowe rezultaty.

lifesaver-34525_960_720

10 x większe zaufanie

Sprzedaż 1 na 1 w mediach społecznościowych cieszy się dożo większym, bo aż 10 krotni większym zaufaniem niż reklama jawna.

Reklama, która dociera do nas z każdej możliwej strony przestaje już działać na odbiorców. Dziś liczy się bezpośrednie dotarcie do klienta w ramach networkingu i nawiązanie z nim równie bezpośredniej relacji. Generator Kontaktów Na Linkedin to efektywne narzędzie, którego potrzebowaliśmy do prowadzenia naszego biznesu.

Generator Kontaktów Na Linkedin generuje nawet powyżej 1000 kontaktów miesięcznie w docelowej grupie potencjalnych klientów. Sprawdź jak zadziała w Twojej branży.

DLACZEGO WARTO BUDOWAĆ RELACJE BIZNESOWE NA LINKEDIN?

czLinkedIn to dziś największa sieć profesjonalistów na świecie. Obecnie z portalu korzysta 640 milionów ludzi. W Polsce platforma zrzesza 3,5 mln przedstawicieli biznesu.


• Z tego 0,5 mln – to osoby zajmujące stanowisko menedżera
• 110 tys. to najzamożniejsi Polacy
• 220 tys. osób zajmujących się sprzedażą
• 250 tys. pełni funkcję IT
• 74 tys. zajmuje się marketingiem, mediami i komunikacją
• 150 tys. przedsiębiorców.

CZY WIDZISZ W TEJ GRUPIE OSÓB SWOICH POTENCJALNYCH KLIENTÓW? Jeżeli TAK, to za pomocą Generatora Kontaktów Na Linkedin nawiążesz z nimi kontakt, i skupisz się na przedstawieniu swojej oferty.

Jeśli chcesz mieć płacących klientów, uruchom niezawodny Generator Kontaktów Na Linkedin już teraz. Dołącz do szkolenia korzystając z przedpremierowej cenyTylko do czwartku, do północy otrzymasz dostęp do szkolenia za 197 zł 47 zł czyli aż o 76% taniej. Dostęp do szkolenia otrzymasz od razu.

Tak, chce otrzymać dostęp do szkolenia

Generator Kontaktów Na Linkedin

Lub wybierz płatność kartą