Gurtowscy polecają czyli linki do ciekawych artykułów #1

Gurtowscy polecają czyli linki do ciekawych artykułów #1

Rozpoczynamy nowy cykl na blogu Gurtowscy.pl, mianowicie raz w miesiącu będziemy publikować artykuł z polecanymi linkami do innych artykułów, które warto przeczytać. Sam jestem bardzo ciekawy jak to się przyjmie. Taki artykuł będzie pojawiał się zawsze w 3 poniedziałek miesiąca. Akurat teraz przypada 3 poniedziałek więc rozpoczynamy cykl.

Linki będą prowadzić do artykułów, które są powiązane z naszym działaniem. Nie znajdziecie tu nic na temat mody, urody, czy zdrowia. Jak wiesz zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem internetowym i w tym też zakresie będziemy publikować linki do interesujących według nas artykułów. Naturalnie artykuły, które polecamy są przez nas sprawdzone i w jakimś stopniu nas urzekły dlatego postanowiliśmy się nimi podzielić. Nie są to przypadkowe treści znalezione na szybko w internecie, lecz wartości, które wiemy, że mogą wiele wnieść i dla Ciebie. Gotowy? To zaczynamy 🙂

W tym wydaniu podzieliłem się 6 linkami do wartościowych artykułów. Mam nadzieje, że tak jak mi również one wiele dadzą. Dajcie znać proszę w komentarzu co sądzicie o takiej formie artykułu i tym cyklu? Jeśli znacz inne artykule, które warto poznać, to proszę napisz o tym w komentarzu. Pamiętaj też aby udostępnić ten artykuł w mediach społecznościowych. Z góry Ci dziękuję i do następnego razu.

15 sposobów jak zwiększyć zasięg na FB?

15 sposobów na skuteczne prowadzenie fanpage

Pobierz bezpłatnie poradnik na swojego maila
Dodaj komentarz