Jak w 60 dni wdrożyć wszystkie elementy i zacząć zarabiać w internecie?

Zobacz jak zupełnie od zera możesz stworzyć internetowy system, który każdego miesiąca zarobi dla Ciebie ponadprzeciętne pieniądze.

KMI multi

Jak odkryłem największy sekret biznesu online?

Od około 8 lat zajmuję się marketingiem internetowym. Przez ten czas nabyłem ogromne doświadczenie i wiedzę. Zbudowałem listę mailingową na klkadziesiąt tysięcy ludzi, przeprowadziłem dziesiątki szkoleń internetowych i stacjonarnych. Przeszkoliłem setki osób i pomogłem im rozwinąć swój biznes internetowy.

Zauważyłem coś bardzo ciekawego. Gdy pomagam innym osobiście wdrażać system marketingowy to te osoby osiągają znacznie lepsze efekty niż gdy przyjdą na same szkolenie. Podczas ścisłej współpracy ze mną osoby te osiągają bardzo dobre wyniki. Ich lista mailingowa po prostu eksploduje, a osób na liście przybywa z dnia na dzień. Rzeczywiście zarabiać za pomocą internetu, co sprawia, że zaczynają wierzyć, że to działa, są pełni entuzjazmu i z zapałem rozwijają się w marketingu internetowym.

Marcin Gurtowski

Marcin Gurtowski

Autor bloga www.gurtowscy.pl i www.expertpartner.pl

8 letnie doświadczenie w marketingu internetowym.

Pomógł setkom ludzi w rozwoju swoich biznesów online

Tego jeszcze nie było...

Czy Ty też masz z tym problem?

Jest wiele osób, którzy chcieliby zacząć zarabiać w internecie, lub zarabiają ale chcieliby polepszyć swoje wyniki. Każdego dnia mam kontakt z osobami, które chcą zacząć działać i zarabiać w internecie. Niektórzy już zarabiają, ale ich celem jest zwiększenie zysków. Są jeszcze inni, którzy prowadzą już swój bines ale w sposób stacjonarny, chcą wykorzystac internet aby dotrzeć do szerszego grona klientów i zdobyć kolejne źródło.

Po drodze pojawiają się przeszkody. Już na samym początku pojawia się pytanie: jak to zrobić? Od czego mam zacząć?

Brzmi znajomo?

Dla mnie tak, bo około 8 lat temu rozpocząłem swoją działalność w marketingu internetowym. Najpierw dowiedziałem się, że warto budować listę mailingową, więc założyłem autoresponder. Odkryłem pierwszy sposób na budowanie listy i zacząłem to robić. Później dowiedziałem się, że trzeba ustawić kolejkę wiadomości w autoresponderze, aby komunikować się z osobami zapisanymi na listę, więc i to zrobiłem. To tak naprawdę wierzchołek góry lodowej, bo im dalej w las tym więcej drzew.

Okazało się, że trzeba nauczyć się budować strony przechwytujące, landing page, blogi, poznać copywriting, opanować tworzenie tuneli sprzedażowych, dowiedzieć się jak przeprowadzać kampanie sprzedażowe, tworzyć produkty i grafiki tych produktów. Spokojnie to nie wszystko, a do tego jeszcze każdy z tych elementów można rozłożyć na kilkadziesiąt, albo kilka set mniejszych elementów składowych. Samych metod na budowanie listy mailingowych znam kilkadziesiąt. Co najmniej tyle, jak nie więcej – jest strategii na rozwijanie bloga i zdobywanie czytelników.

 

W momencie kiedy chcesz zacząć działać w marketingu internetowym zderzasz się ze ścianą. Tych rzeczy, które trzeba wdrożyć jest tak dużo, że po prostu mogą zniechęcić. Nie pomaga fakt, że zazwyczaj do wszystkiego trzeba samemu dojść. Dlatego może czujesz zniechęcenie, że tyle tego trzeba ogarnąć i zrobić? Może też nie masz zwyczajnie czasu na szukanie dobrego rozwiązania? Bo to że chcesz nie mam wątpliwości, inaczej nie czytałbyś tego tekstu. Świetnie, zatem dam Ci rozwiązanie, które w marketingu internetowym przesunie Cię o lata świetlne. Brzmi interesująco?

Bo liczą się Twoje efekty

Poznaj szczegóły, które pomogą Ci zrobić niesamowite postępy

Prowadziłem Mastermindową Grupę Wsparcia Marcina Gurtowskiego. Taką grupę już prowadzę dla swojego zespołu z którym współpracujemy przy pewnym projekcie. Jednak postanowiłem też stworzyć grupę mastermindową dla wszystkich. Chcę pomóc wszystkim, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w marketingu internetowym. Celem moim i tej grupy jest pomóc Tobie abyś robił postępy w marketingu internetowym. Uczestnicy szkolenia robili postępy każdego dnia, z czego jestem szczególnie dumny. Teraz czas na Twój postęp i Twoje efekty.

Poznaj szczegóły, które pomogą Ci zrobić niesamowite postępy

Przygotowałem szkolenie, które składa się z nagrań mastermindów. Łącznie jest ponad 50 nagrań, średnio jedno szkolenie trwa około godziny. Więc łącznie otrzymasz ponad 50 godzin praktycznej wiedzy, która wzniesie Cię na szczyt. Każde szkolenie to odrębny temat. Całość zaplanowałem i podzieliłem w taki sposób, że oglądając i wykonując kolejne lekcje robisz niesamowite postępy. 

 

Postanowiłem stworzyć grupę mastermindową dla wszystkich. Chcę pomóc Tobie rozwijać swoje umiejętności w marketingu internetowym. Celem moim i tej grupy jest pomóc Tobie abyś robił postępy w marketingu internetowym i zarabiał dzięki temu pieniądze. 

Jak możesz to osiągnąć? 

Pierwszym sposobem jest szukanie rozwiązań na własną rękę, uczestnicząc na bezpłatnych i płatnych szkoleniach. Oczywiście da się to zrobić. Gdy osiem lat temu zaczynałem działać w marketingu internetowym właśnie tak zrobiłem. Przyznam szczerze, że jest to najtrudniejsza droga jaką można wybrać. Spędzałem przed komputerem po 12-14 godzin dziennie ucząc się i wdrażając wszystko czego się nauczyłem. Było bardzo ciężko, a trwało to wiele miesięcy zanim zacząłem osiągać w miarę przyzwoite rezultaty. Z perspektywy czasu wiem, że lepiej wybrać inną drogę dającą szybsze rezultaty.

 

Innym rozwiązaniem jest zlecenie stworzenie systemu internetowego przez eksperta z branży. Sam tym się zajmuję i wdrażam rozwiązania biznesu internetowego dla swoich klientów. To jest dobre rozwiązanie, bo masz wówczas pewność, że Twój system będzie przygotowany w precyzyjny sposób. Jednak musisz się liczyć z faktem, że i tak będziesz musiał nauczyć się korzystać z systemu. Wyobraź sobie, że najlepsi inżynierowie pracują nad stworzeniem idealnego bolidu Formuły 1 dla osoby, która nawet nie ma prawa jazdy i nigdy nie siedziała w żadnym pojeździe. Czy ta osoba zrobi pożytek z tego bolidu? Obawiam się, że nawet nie będzie w stanie wystartować, chociaż potencjał bolidu jest ogromny.

 

To rozwiązanie da Tobie najlepsze efekty

Oba rozwiązania nie są idealne, bo zawsze czegoś brakuje. Z drugiej strony zauważyłem, że osoby, z którymi współpracuję w ścisły sposób osiągają najlepsze efekty. Dlatego na bazie moich doświadczeń i wiedzy stworzyłem szkolenie, w którym poprowadzę Cię za rękę. Nie będzie polegać to na organizowaniu szkoleń dla setek czy tysięcy osób.

 

Celem szkolenia jest poprowadzenie Ciebie od zupełnych podstaw do skutecznego zarabiania za pomocą internetu. Będę krok po kroku pokazywał co robić i na bieżąco wszystko omówię. Nie będziesz się temu biernie przyglądać ale razem ze mną będziesz wykonywać zadania i jednocześnie wszystkiego się nauczysz. To szkolenie jest inne od wszystkich, bardzo szczegółowo pokazuje co należy zrobić, dzięki czemu przez wszystkie sprawy techniczne przejdziemy z dziecinną łatwością.  

 

Ustaliłem i rozrysowałem plan szkolenia, podzieliłem je na konkretne tematy, tak aby zacząć od podstaw i w taki sposób, abyś każdego dnia robił ogromne postępy. Wszystko mam precyzyjnie zaplanowane, tak że w bardzo szybkim tempie stworzysz prężnie działający system internetowy zarabiający dla Ciebie pieniądze. 

 

Ten kurs bazuje na mojej wiedzy i doświadczeniu, którą zdobyłem przez 8 lat praktycznego działania w marketingu internetowym. Wiem jak mogę Ci najlepiej pomóc, bo już wielu osobom pomogłem i mają fantastyczne efekty.

Dzięki kursowi otrzymasz

Spójrz tylko na te efekty

Osoby, z którymi współpracuje mają znaczące i systematyczne efekty. Wzbudzają podziw innych tym jakie rezultaty zaczynają osiągać. Spójrz tylko na te rezultaty, które osiąga osoba korzystająca z moich rad.

A może interesują Ciebie takie efekty jak przedstawione w poniższym nagraniu? Dodam, że to są efekty 3-dniowej kampanii przeprowadzonej zgodnie z technikami, których będziemy uczyć się na spotkaniach mastermindowych.

Opinie uczestników

Karolina Dubanowska

Marcin umozliwil mi dostep do grupy mastermind – i chociaz nie uczestnicze w spotkaniach na zywo, to moge obejrzec nagrania ze spotkan. I to jest juz super! 

Nie spodziewalam sie, ze tak potezna dawke wiedzy mozna przekazac w tak przystepny sposob.

Od dawna chcialam zajac sie marketingiem internetowym, ale bez pomocy Marcina – nie zrobilabym tego w ciagu najblizszych kilku lat. 

Marcin cierpliwie tlumaczy, pokazuje, sugeruje sprawdzone rozwiazania – wszystko po to, zeby nie trzeba bylo spedzac godzin i zastanawiac sie, jak dojsc do rozwiazania. 

Dla mnie osobiscie jest to genialne! 

Oprocz tego zawsze mozna sie do niego zwrocic z zapytaniem – w temacie marketingu internetowego nie ma pytan, na ktore nie znalby odpowiedzi. Do tej pory nie znalazlam lepszego sposobu na rozpoczecie swojej e-przygody. 

Dzieki Marcin!

Anna Binek

Na kurs marketingu on-line Marcina Gurtowskiego  nie trafiłam przypadkiem bo w życiu przypadków nie ma, są tylko możliwości do wykorzystania. Z jednych ofert korzystamy, inne odrzucamy. Od dawna chciałam nauczyć się skutecznego działania w internecie. Trafiałam na różne kursy, kupowałam a potem… sama zostawałam z problemami, których nie potrafiłam rozwiązać.Często utykałam w 'martwym punkcie” i nie wiedząc co dalej robić zwyczajnie odpuszczałam.
Działam w marketingu sieciowym -w międzynarodowej firmie  DXN  i wiem, że znajomość e-marketingu jest bardzo przydatna.
Ci, co są profesjonalistami w tej branży osiągają ponadprzeciętne wyniki.
Marcin stworzył nowatorski kurs, na którym uczy nas krok po kroku jak postawić bloga, jak stworzyć strony przechwytujące, jak promować posty i wiele innych przydatnych rzeczy. Dzięki temu kursowi nabyłam wiele umiejętności i wiem czego jeszcze muszę sie nauczyć.
Jako liderzy, jako ludzie nie jesteśmy we wszystkim doskonali. Warto czerpać wiedzę od ekspertów w danym temacie.
A Marcin Gurtowski na pewno do takich osób się zalicza, wkłada w swoją  pracę  dużo serca i autentycznie zależy mu na naszych efektach.
Dodam, że kurs wspiera też Anna Skwarlińska, razem tworzą zgrany duet.
Dziękuję za ten kurs i za pasję w działaniu.
Anna Binek, lider DXN

Mateusz Rusek

Tak naprawdę to przez przypadek się dowiedziałem, że taka grupa ma ruszyć niedługo więc postanowiłem dołączyć w ciemno tylko i wyłącznie dlatego, że szukałem czegoś takiego od bardzo długiego czasu, a że nikt tego nie robi na rynku to pomyślałem, zarykuję, jak coś mi się nie spodoba to się zrezygnuję bo jest taka opcja. I jak aktualnie sądzę była to moja najlepsza decyzja, ponieważ tyle się nauczyłem, dowiedziałem i zrobiłem w ciągu 2 tygodni, że nie udało mi się czegoś takiego zrobić w marketingu w ciągu kilku lat.
 
Czułem, że to może być jakiś przełom, bo samemu przerabiając kursy nie jest wcale tak łatwo jak się wydaje. Wszystkie działania w grupie są tak zaplanowane, że nawet osoba, która dopiero zaczyna robi ogromne postępy dosłownie z dnia na dzień. W każdym dniu od poniedziałku do piątku jest 1 lekcja, gdzie Marcin pokazuje na własnych przykładach gdzie, co i jak kliknąć, ewentualnie można na ochotnika zastosować daną strategię na spotkaniu na żywo. Najlepsze jest to, że spotkania są codziennie na żywo, a jeśli ktoś  nie da rady być na spotkaniu ma dostępne nagranie i może je obejrzeć w każdym momencie i dodatkowo gdy czegoś nie wie, ma możliwość zadać pytanie na grupie i dostaje odpowiedź ewentualnie następnego dnia na spotkaniu online. Najlepsze jest to, że jak ktoś chce podjąć współpracę z Marcinem to ma dostęp do grupy za darmo plus jego osobiste wsparcie, gdyby sobie z czymś nie radził albo potrzebował jakiś wskazówek.
 
Spotkałem się już z wieloma grupami mastermindowymi, lecz te grupy polegały na zasadzie wykup dostęp na miesiąc w cenach 97-297 zł, bez wsparcia na żywo i tylko partia do przerobienia samodzielnie np. 1 lekcja na tydzień. Ten pomysł Marcina jest o tyle świetny, że są czasami sytuacje, w których może pojawić się np. problem z rzeczami technicznymi jak coś wgrać itd. i wtedy trzeba kombinować, a tutaj piszesz na grupie i masz odpowiedź ewentualnie następnego dnia udostępniasz pulpit i masz gotowe bez tracenia kilka godzin, aby znaleźć przyczynę. Największą zaletą jaką zauważyłem na grupie jest to, że buduje się cały system samodzielnie dzień po dniu, małymi krokami tak by opanować każdą część.
 
Widziałem pewną ofertę przygotowania takiego systemu za 25 000 zł lub zrobienie pewnego elementu z całego systemu nawet za 3000 zł. Tylko trzeba sobie zadać pytanie czy warto inwestować tyle pieniędzy w system czy warto sobie zrobić samemu taki system i nauczyć się nim zarządzać. Na to pytanie każdy sobie może odpowiedzieć sam, bo raczej wiadomo co jest korzystniejsze.
 
Jednym słowem mogę stwierdzić, że jest to idealna opcja dla osób, które są zainteresowane marketingiem, tym bardziej, że to nowość na rynku. Dlatego polecam spróbować i wyciągnąć wnioski po sprawdzeniu w praktyce.
Polecam skorzystać

Dariusz Chmielewski

Marcina poznałem jakiś czas temu na seminarium we Wrocławiu. Jest to osoba,która odnosi sukcesy w marketingu już od kilku lat,prowadzi tez własną grupę wsparcia mastermidową. Osobiście mam przyjemność współpracować z Marcinem jak i tez często korzystam z grupy wsparcia.  Dla nowych współpracowników ta grupa jak i tez informacje które Marcin przekazuje na niej są bezcenne.
Mogę powiedzieć z własnego punktu widzenia że bez grupy wsparcia mastermidowej byłoby nam ciężko odnieść sukces czy tez zrealizować własne cele. Dla tego gorąco polecam uczestniczenie w grupie wsparcia jak i tez uczenia się od jej założyciela,bo jak wiemy warto uczyć się od osób które już są na szczycie na który my zmierzamy. Grupa wsparcia mastermidowa daje nam ta możliwość uczenia się i eliminowania błędów które możemy popełnić w drodze na szczyt.

Anna Lipowska-Partycka

Uczestniczyłam w Mastermindowych spotkaniach wraz z Marcinem. Spotkania pełne wiedzy, ciekawych rozwiązań Marcin. Spotkania są grupowe, nie mniej jednak każdy traktowany jest indywidualnie. Marcin odpowiada na pytania każdego. Pomaga również poza spotkaniami Mastermindowymi. Ja zaczynałam od zera, nie miałam bloga, poradnika ani listy mailingowej. Teraz mam wszystko. Jednym słowem. Marcin to osoba profesjonalna, konkretna i zawsze chętna do pomocy. 

Z całego serca mogę polecić współpracę z Marcinem Gurtowskim

Irena Dudek

Witam Kochani.

Jeśli ktoś z Was, chce poszerzyć swoje wiadomości w temacie: komputer, internet i zarabianie w internecie, to skorzystajcie z profesjonalnej wiedzy, Marcina Gurtkowskiego i jego Ani. To są prawdziwi, eksperci, mistrzowie.
Szkolenie u nich, to na prawdę symboliczna opłata.

Oni, nie zostawiają nikogo na środku jeziora, kasując najpierw pokaźne kwoty, od błądzących ludzi. Wiem to z autopsji. Chyba sam Anioł Stróż, mnie do nich zaprowadził.

Daje Ci słowo, że mówię prawdę, zresztą, możesz sprawdzić.

Dlaczego inwestycja w Kurs Marketingu Internetowego jest tak niska?

Zacznijmy od tego ile to tak naprawdę jest warte. Zlecenie wdrożenia systemu marketingu internetowego to inwestycja od kilku tysięcy do nawet kilkudziestu tysięcy, a i tak ustawiają się kolejki klientów. Do tego trzeba przejść dziesiatki szkoleń, ab nauczyć się korzystać z systemu. Każde szkolenie to inwestycja od kilkudziesieciu słotych do kilkuset złotych. Można też zainwestować w coaching jeden na jeden. Jeden dzień takiego coachingu to przynajmniej 2 tyś zł, przy bardzo dużej intensywności 7 dni powinno wystarczyć. Jak widzisz każde rozwiązanie niesie inwestycje od przynajmniej 10 tysięcy złotych. Oczywiście nie są to pieniądze wyrzucone w błoto, bo stworzenie dobrego systemu i umniejętne wykorzystanie go przyniesie co najmniej sto razy większy zwrot z inwestycji.

 

Każdy panel szkoleniowy jest warty około 97 zł, tych paneli jest ponad 50. Szybko więc możesz policzyć, że wartość kursu przekracza 5 tys zł. Jednak inwestycja w Kurs Marketingu Internetowego nie wyniesie 5 tyś zł, to nawet nie będzie 2 500 zł. Wyobrażasz to sobie? Dostęp do kursu, gdzie otrzymasz dosłownie wszystko aby zbudować skuteczny system i zarabiać systematycznie wiele pieniędzy będzie inwestycją mniejszą niż 2 500 zł?

 

Są właśnie uruchomione zapisy na Kurs Marketingu Internetowego i dodatkowo możesz zgarnąć wartościowy prezent. Możesz wybrać pełny kurs lub pojedynczy moduł szkoleniowy. Wtedy Twoja inwestycja jest od 297 zł

 

Zdecyduj już teraz korzystając z promocji, a otrzymasz do tego bonus: dostęp do lekcji Wyższej Szkoły Biznesu Internetowego w wersji Start o wartości 497zł. Ten bonus jest dostępny również tylko dzisiaj.

Wybierz najlepszy moduł korzystając z promocji i odbierz wartościowy bonus

Zapoznaj się z możliwościami poniżej

1 997 zł

697 zł

Blogowanie

1 997 zł

497 zł

Email marketing + Budowanie listy

1 997 zł

697 zł

Sprzedaż w internecie + social media

4 997 zł

1 497 zł

Wersja pełna

6 997 zł

1 997 zł

Wersja exclusive

FAQ - Najczęstsze pytania

Tak, na szkoleniu będziemy przerabiać wszystkie możliwe tematy, od absolutnych podstaw, do bardzo zaawansowanych strategii.

Tak, jest taka możliwość. W takiej sytuacji najlepiej zgłosić się indywidualnie pisząc na adres [email protected] wiadomość email o tytule: „Kurs Marketingu Internetowego”.

Zgodnie z polskim prawem, przysługuje Ci możliwość zwrotu w terminie 14 dni od dokonania zakupu. Przez 14 dni od daty zakupu kursu możesz poprosić o zwrot pieniędzy, a ja zwrócę Ci całą kwotę.

Zawsze możesz się ze mną skontaktować, a ja zawsze chętnie Ci pomogę. Musisz się jednak liczyć z tym, że jak każdy jestem ograniczony czasowo i możesz długo czekać na moją odpowiedź. Na bieżąco jestem w stanie pomóc tylko 50 osobom, dlatego polecam wykupienie wersjiexclusive. Wtedy masz gwarancję, że odpowiem szybko na każe Twoje pytanie.  

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz e-mail z materiałami. Tak, abyś od razu mógł obejrzeć pierwsze video i zacząć tworzyć swój system marketingu internetowego.