Jak Zbudować Markę Własną Zupełnie Online?

Pobierz Poradnik
Zobacz Najnowsze Artykuły

Postanowiliśmy zrobić coś fantastycznego razem. W rezultacie udało na się stworzyć nasze miejsce w sieci. Ten blog to nasze dziecko. Kochamy je i robimy wszystko, by rosło w siłę i niosło radość nie tylko nam ale wszystkim, którzy chcieliby zarabiać przy użyciu narzędzi internetowych.

Na blogu dzielimy się poradami z zakresu blogowania, marketingu internetowego i marketingu sieciowego. 

Nie jest to blog jakich wiele o tej tematyce lecz coś zupełnie innowacyjnego, ponieważ nigdzie indziej nie dostaniesz tylu praktycznych wskazówek ZA DARMO !

Znajdziesz tu mnóstwo materiałów video oraz podcastów, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła w biznesie. Jesteśmy praktykami, a więc stawiamy na DZIAŁANIE ! Nasi kursanci powtarzają, że na naszych szkoleniach dostają ,,Samo mięcho”. Bardzo mocno pracujemy nad tym, aby dostarczyć Tobie jak najlepszej jakości wartość.

Rozgość się i czuj się jak u siebie, a jeśli czegoś Ci tu zabraknie, to pisz lub dzwoń – dostarczymy czego trzeba 🙂

Anna Gurtowska

Przygodę z marketingiem internetowym rozpoczęłam od bloga www.SpalAnka.pl, na którym pisałam na temat zdrowego trybu życia. Okazało się, że pasjonuje mnie marketing internetowy oraz marketing sieciowy. Chce pomagać i służyć ludziom, a to dobry sposób aby się w tym spełniać.

Marketing Sieciowy
Marketing Sieciowy
Budowanie relacji
Budowanie relacji
Marketing Internetowy
Marketing Internetowy

Marcin Gurtowski

W marketingu internetowym działam od 2010 roku. Jestem specjalistą od budowania listy mailingowej i blogowania. Wykorzystuje marketing internetowy do skutecznego działania w marketingu sieciowym, który mnie pasjonuje. 

Marketing Sieciowy
Marketing Sieciowy
Budowanie relacji
Budowanie relacji
Marketing Internetowy
Marketing Internetowy
Odwiedzin bloga
Zadowolonych klientów
Osób na liście mailingowej

Tematy, które znajdziesz na blogu