Gurtowscy.PL

Wielka Promocja Black Friday

To jest podwójna okazja, bo mija właśnie 9 lat odkąd zajmuję się marketingiem internetowym i przy okazji mamy Black Friday. Z tej okazji najlepsze rozwiązania marketingowe, dzięki którym zwiększysz ilość klientów i zarobisz znacznie więcej.

Akcja kończy się w czwartek o godzinie 22:00

Dziękuję Ci!

Na wstępie dziękuję Ci za to, że zainteresowałeś się opisem, kliknąłeś i wszedłeś na tę stronę. Oznacza to, że jesteś osobą, która prawdopodobnie chciałaby zbudować lub znacznie poprawić działanie prowadzonego biznesu w Internecie.

Jeśli tak, mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość ponieważ …

Z okazji 9 lat działania w tej branży i BLACK FRIDAY na tej stronie udostępnię Ci rozwiązania, które szybko i skutecznie zwiększą ilość klientów w Twoim biznesie, czy partnerów w Twoim biznesie sieciowym. To w znacznym stopniu zwiększy Twoje dochody, bo dzięki temu możesz wygenerować rekordowe zyski.

Największe problemy i wyzwania, z którymi zwracają się do mnie klienci  zazwyczaj brzmią bardzo podobnie. Sprawdź czy któryś punkt dotyczy Ciebie?

  1. Nie wiem jak pozyskiwać klientów.
  2. Nie potrafię sprzedawać za pomocą internetu.
  3. Nie umiem budować listy mailingowej.
  4. Nie wiem w ogóle od czego zacząć.
  5. Niby coś wiem, ale wszystko to wydaje się trudne, zwłaszcza sprawy techniczne.
  6. Chcę mieć swoją stronę internetową/bloga, budować listę mailingową i na tym zarabiać, ale nie potrafię tego stworzyć.
  7. Chcę wdrożyć wszystkie te rozwiązania marketingu internetowego, ale brakuje mi czasu.
  8. Chcę dowiedzieć się jak tworzyć strony z ofertą, kampanię sprzedażowe itp.
  9. Chcę w końcu zacząć zarabiać przez internet.

Znam dokładnie te problemy i wiem jak się frustrujesz, bo sam byłem kiedyś na Twoim miejscu.

Znalazłem jednak idealne rozwiązania, które stosuje i które sprawdzają się w 100%. Tylko przez ostatnie 2 lata przyniosły one nam 178 910, 63 zł zysku. Działają one nie tylko dla mnie, ale też dla innych, którym pomaga je u siebie wdrożyć. Stąd moja pewność, że te rozwiązania przyniosą także Tobie fenomenalne efekty. 

Wybierz to co będzie dla Ciebie idealne

Dochodowy Blog

Przygotowałem kurs krok po kroku, który składa się z codziennych zadań do wykonania i nagrań ze szkoleniem i instrukcją. Przez 36 dni będziesz dostawać kolejne zadanie do wykonania i kolejne moduły kursu. Łącznie są 52 nagrania, średnio jedno szkolenie trwa około godziny. Więc łącznie otrzymasz ponad 50 godzin praktycznej wiedzy, która wzniesie Cię na szczyt. 78% Rabatu.

Akademia Budowania Listy Kontaktów

Do perfekcji opanujesz wiele sposobów na budowanie listy kontaktów. Poznasz dziesiątki metod i wybierzesz te, które będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Od pierwszego dnia zaczniesz mieć efekty, a to od razu zaowocuje pozyskaniem klienta, sprzedażą, czy pozyskaniem partnera do współpracy w marketingu sieciowym. 50% Rabatu i bonusy za 3 541 zł.

Wyższa Szkoła Biznesu Internetowego

Zaczniesz zarabiać na swojej pasji. Praca będzie dawała Ci wiele przyjemności, a co najważniejsze zaczniesz więcej zarabiać. Już nie musisz błądzić, szukając rozwiązań i składając wszystko do kupy. Krok po kroku stworzysz swój biznes internetowy i zoptymalizujesz go.  80% Rabatu.

Blogowskaz

Dotychczas nie było ani jednej książki, która w dokładny i przystępny sposób pokazuje jak to wszystko zrobić krok po kroku. To nie tylko książka, czy poradnik, można powiedzieć, że jest to kurs, dzięki któremu samodzielnie wszystko złożysz w całość, nawet jeśli jesteś “nietechniczny”.  Bez kosztu przesyłki.

Wdrażanie Systemu Marketingu Internetowego

Wyobraź sobie perfekcyjnie działający system marketingu internetowego. Większość rzeczy jest skonfigurowana w taki sposób, że działa automatycznie. Ty skupiasz się jedynie na tym co jest dla Ciebie przyjemne i w czym czujesz się świetnie.  Nawet 60% taniej.

Pakiet 7 Najlepszych Szkoleń

Właśnie dziś masz niepowtarzalna okazję zdobyć szkolenia z email marketingu, budowania listy, sposobu na ruszenie z kopyta w marketingu internetowym i wiele innych. Zdobądź paczkę szkoleń o wartości 1013 zł, które pozwolą Ci zarabiać w internecie nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie.  Nawet 93% taniej.