[Live – 2] Ustawiamy nową listę mailingową i robimy okładkę 3D

[Live – 2] Ustawiamy nową listę mailingową i robimy okładkę 3D

Dziś w programie:

 

– Omówimy czym jest autoresponder?
– Od czego zacząć budowanie listy mailinowej
– Jak stworzyć nową listę mailingową w Getall
– Pokażemy wam darmowe banki grafik
– Stworzymy profesjonalną okładkę Lead Magnet w formie 3D darmowymi metodami

Czym jest Autoresponder?

Autoresponder to narzędzie do wysyłania maili. Działa to w ten sposób, że system wysyła napisaną przez Ciebie wiadomość mailową do wszystkich osób zapisanych na listę jednocześnie. Niezależnie od tego, czy na Twojej liście jest 10 , 100 czy 1000 000 osób jedna wiadomość idzie do wszystkich w jednej chwili. Dzięki czemu oszczędzasz czas, który możesz poświęcić na inne działania. 

 

Przedstawiamy wam platformę Getall, która posiada wiele funkcji. Za jej pomocą nie tylko wysyłamy mailingi ale również tworzymy tzw. Fallo-upy, czyli wiadomości e-mail, które można wysyłać dowolnego dnia i o dowolnej godzinie. 

 

Powiedzmy, że najwięcej czasu na tworzenie wiadomości masz w sobotę, bo od poniedziałku do piątku pracujesz gdzieś na etacie i nie możesz codziennie wysyłać wiadomości do osób zapisanych na Twoją listę mailingową. Wiesz, że trzeba to robić, by kontakty z potencjalnymi klientami były cały czas ,,ciepłe” i żeby cały czas budować więź z klientem i zdobywać jego zaufanie. Możesz w takim wypadku skorzystać z opcji ,,Fallo-upów”. Oznacza to, że możesz napisać kilka wiadomości w dzień wolny od pracy i ustawić je w formie kolejki wiadomości. Na każdy dzień tygodnia ustawiasz wysyłkę łącznie z ustawieniem dokładnej godziny. W ten sposób podczas , gdy Ty pracujesz i zarabiasz pieniądze lub też kiedy jesteś na wakacjach i opalasz się właśnie pod palmami – autoresponder pracuje za Ciebie. 

 

Można powiedzieć, że jest to Twoja osobista sekretarka. Zbiera też statystyki, dzięki czemu możesz analizować , które wiadomości są najczęściej otwierane przez Twoich subskrybentów oraz nawet będziesz wiedział jakie linki otwierają najczęściej. Getall to również gotowe szablony stron przechwytujących, które pokażemy na kolejnym filmiku. Prócz tego możesz korzystać również z generatora ofert i wielu wielu innych opcji, które sprawią, że Twój marketing będzie zautomatyzowany. Dlaczego, więc nie spróbować?

 

 

Ta książka to praktyczny kurs Blogowania. Dzięki niej samodzielnie założysz bloga i dowiesz się jak już od samego początku go prowadzić, by przyniósł Ci dochody, których pragniesz.

Zaoszczędź tysiące złotych na specjalistów! Wszystko czego potrzebujesz to chęci, komputer i dostęp do internetu. Za chwilę możesz mieć w rękach praktyczny przewodnik, który krok po kroku poprowadzi Cię od absolutnych podstaw do profesjonalnego i dochodowego bloga.

 

Od czego zacząć budowanie listy?

 

Oczywiście od Lead Magnetu, czyli od zachęty do zapisu na listę. Może to być poradnik w formie pdf, wideo, mp3, nagranie webinaru, szkolenia, może to być zaproszenie na jakieś wydarzenie, np. event lub konferencję. Jeśli jesteś kosmetyczką lub fryzjerem możesz posłużyć się voucherem lub kodem rabatowym na np. manicure hybrydowy. Działa to w ten sposób, że jeśli ktoś zostawi Ci swój adres mailowy i wyrazi zgodę na utrzymywanie od Ciebie wiaodmoci otrzyma kod rabatowy i skorzysta z Twoich usług.

 

Dobrze zastanów się nad tematem swojego Lead Magnet

Najlepiej, żeby to była Twoja autorska praca. Powiedzmy, że będzie to nagranie wideo. Możesz oczywiście ściągnąć coś z internetu co jest w youtube jako ,,publiczne” ale zastanów się kogo wówczas wypromujesz? Siebie, czy osobę z nagrania? A no właśnie, a przecież po to zbierasz listę mailingową, by stawać się autorytetem w dziedzinie, którą wybrałeś. Jeśli już jesteśmy przy dziedzinie, to pamiętaj, że musisz posiadać jakąś wiedzę na jej temat. Dlaczego? Ponieważ na ten temat za chwilkę będziesz korespondować i rozmawiać z osobami z list. Musisz też to czuć i lubić . Pamiętaj, żeby to było coś związanego z Twoją pasją.

 

 

Stworzenie listy mailingowej

Wielokrotnie mówiliśmy już o znaczeniu listy mailingowej. Bez niej raczej żaden biznes online nie będzie się stale rozwijał. Lista może być tym co wyróżni Cię na tle konkurencji, ociepli kontakty z Twoimi klientami, dzięki czemu zdobędziesz szacunek, uznanie oraz zaufanie swoich potencjalnych klientów a także nieustannie będziesz zwiększał ruch na swojej stronie.  

Na filmie pokazujemy jak za pomocą platformy Getall założyć od podstaw listę mailingową, oraz jak w prosty i szybki sposób ustawić politykę prywatności według RODO.

Zobacz, że wcale nie jest to na tyle skomplikowane, żeby płacić komuś za te usługi i zrób to sam.

Okładka 2D i 3D

Lead Manet prócz tego, że musi być wartościowy to powinien jeszcze dobrze wyglądać.

Na filmie pokazujemy jak opakować swój produkt w postaci prosesjonalnej okładki 3D krok po kroku za pomocą trzech programów :

 

Pixabay – narzędzie do pobierania gotowych grafik

Canva – narzdzie do tworzenia grafik

Emycovermaker – narzędzie do przetwarzania okładki w formę 2D i 3D

 

Przyjemnej pracy. Koniecznie pochwal się z nami swoimi efektami.

 

 

jak zbudować markę zupełnie online

Jak krok po kroku wykreować markę?

Praktyczny poradnik, dzięki któremu stworzysz silną markę własną, dzięki czemu przyciągniesz do siebie nowych klientów.
Dodaj komentarz