Wszyscy jesteśmy Blogerami

Wszyscy jesteśmy Blogerami

,,W internecie wszyscy jesteśmy blogerami, tylko nie każdy o tym wie.’’

 To słowa Tomka Tomczyka, które przekonały mnie kiedyś do przeczytania jego książki ,,Blog’’. To właśnie wtedy odkryłam, że blogowanie to mój wymarzony sposób na życie.

Chyba każdy z was zgodzi się ze mną, że Internet stanowi jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych wykorzystywanych w celu promocji marki, usługi, czy produktu. A może się z tym nie zgodzisz???

No właśnie kiedy już ustaliliśmy, że Internet to potęga to dlaczego nie wykorzystać jej do tego, by nasze życie stało się łatwiejsze, bogatsze, radośniejsze ?

Czy każdy ma marzenia? Każdy!

Czy każdy ma na swoim koncie jakieś sukcesy? Każdy!

Pomyśl tylko , czy to wszystko co do tej pory masz jest kwestią przypadku?

Czy wszystko czego nie masz również jest psikusem losu?

Otóż nie! Wszystko co mamy i czego nie mamy jest konsekwencją naszego działania. Nie mam pojęcia kto teraz czyta ten artykuł. Nie wiem kim jesteś, nie wiem ile masz pieniędzy na swoim koncie. Nie wiem też, czy kochasz swoje życie i jesteś szczęśliwy, czy też każdego dnia zmuszasz się do tego, by wstać z łóżka i próbujesz przeżyć ten dzień do końca spełniając marzenia kogoś innego…

Ale wiem jedno …

Każdy z was ma w sobie POTENCJAŁ i każdy może go albo wykorzystać albo zmarnować.

Jeśli jesteś osobą, której podoba się jego wykorzystanie – czytaj dalej

MARKA WŁASNA??? Dlaczego – tak ?!

Dawniej, gdy ktoś miał dobry pomysł, stworzył coś wartościowego opowiadał o tym swoim znajomym, sąsiadom, przyjaciołom i bliskim. Wciąż tak jest ale takie perełeczki ja Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest i blogi bardzo ułatwiły nam „Noszenie informacji’’.

Nie musisz już tracić całego dnia na to, by obskoczyć wszystkie osoby, z którymi chcesz się czymś podzielić. Wystarczy jedno kliknięcie myszki i wiadomość ta dociera z prędkością światła nawet do całego świata! Kiedyś trzeba było się naprawdę natrudzić, by dotrzeć do mediów, radia, telewizji . Teraz jeśli masz dobry pomysł wystarczy coś napisać, wkleić, narysować , nagrać i się tym podzielić. Gratuluję jeśli to już robisz !

Natomiast jeśli robisz to każdego dnia i nadal Twoje marzenia się nie spełniają i codziennie tracisz kilka godzin swojego czasu na chodzenie do pracy, której nie znosisz to ODWOŁUJĘ GRATULACJE i współczuję.

Właśnie pokazałam Ci, że należysz do tej drugiej grupy osób, która marnuje swój potencjał na realizowanie planów kogoś innego – np. swojego szefa…

Ktoś kiedyś powiedział mi : ,,Ania nie bądź egoistką. Czas, który poświęcasz na zastanawianie się nad tym, czy Twoja wiedza jest dość dobra, by się nią dzielić – może być czasem ratowania życia wielu innym ludziom.’’

Wiesz co? Wtedy zaczęłam dzielić się swoją wiedzą gdzie tylko się da i ile tylko się da. Od tamtej chwili pomogłam setkom osób przejść na zdrowy tryb życia, dzięki czemu poprawili swoje zdrowie, kondycje i swój wygląd fizyczny. Czyż to nie piękna inicjatywa?

Mało tego ! W ten sposób mogłam porzucić pracę na etacie i na tym zarabiać. Co z kolei spowodowało, że nareszcie mam czas dla swoich dzieci. BA ! Nawet miałam czas, by wyjść za mąż – co wcześniej było niemożliwe z powodu braku i czasu i pieniędzy.

Pomyśl o tym jaką wiedzą Ty możesz dzielić się z innymi? Co jest Twoją pasją? O czym mógłbyś rozmawiać godzinami? Co ta wiedza może dać innym ludziom? A na sam koniec pomyśl o tym :
Jak piękne stanie się Twoje życie, gdy na tej pasji zaczniesz zarabiać?
Myślisz, że takie osoby i marki jak Eric Worie, Brian Tracy, Starbucks, Mc-Donalds , Red Bull, Apple zrobiły by to co zrobiły,

Sukces każdej wielkiej firmy polega na relacjach z ludźmi i umiejętności wykorzystywania tych relacji w celu reklamy marki własnej. gdyby się nam nie pokazali?

Ten blog ma na celu pokazanie Ci, że masz w sobie dużo wartości. Mamy nadzieję, że odnajdziesz w sobie odwagę . A odwaga to nic innego jak zaufanie do siebie, ryzyko decyzje i zaangażowanie. To składowe sukcesu. Pasja, praca, marzenia, odwaga – tyle wystarczy, by osiągnąć w życiu czego zapragniesz.

Jeśli chcesz się wybić z tłumu zaślepionych , martwych Zoombie i zacząć żyć. Jeśli chcesz dołączyć do grona szczęśliwych Blogerów, którzy zarabiają na swojej pasji to wiedz jedno :

Pieniądze są tylko pożądanym skutkiem ubocznym realizowania swojej pasji.
To jedyne skutki uboczne, które kocham i których życzę Ci z całego serca.
Pamiętaj też, że dostajesz w życiu to do czego dajesz sobie prawo…
Pozdrawiam i życzę Ci odwagi, byś sięgał po wszystko czego zapragniesz.

WOW

15 Sposobów Jak Zwiększyć Zasięg Na FB?
Dodaj komentarz